2. Μάλτα κριτικές ξενοδοχείων
  3. Μάλτα κριτικές ξενοδοχείων
Μάλτα Επαληθευμένα σχόλια για παραθεριστικές κατοικίες από πραγματικούς πελάτες

• 2 bedroom apartment in the centre of Valletta Βαθμολογία σχολίων: 5

«Η ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΣΠΙΤΙ»

• Msida Central Suites Βαθμολογία σχολίων: 9

«Πολύ άνετο διαμέρισμα. Όπως ακριβώς το βλέπεις στις φωτογραφίες. Τρομερά εξυπηρετικό προσωπικό. Σου απαντούσαν αμέσως μέσω μηνυμάτων όταν τους ζητούσες κάτι. Φωτεινό διαμέρισμα, εξοπλισμένη κουζίνα. Άνετο κρεβάτι με τεράστιες ντουλάπες. Το προτείνω.»

• Bright & Airy St. Julian's flat Βαθμολογία σχολίων: 10

«Η τοποθεσία ήταν εύκολα προσβάσιμη με συγκοινωνία και υπήρχαν κοντά θάλασσα και μαγαζιά για φαγητό και ποτό»

• St. Elmo Apartments Βαθμολογία σχολίων: 3

«Το μόνο που αξίζει σε αυτο το κατάλυμα είναι η τοποθεσία.»

• Brand New 2 Bed 2 Bath Apartment In Sliema By The Sea Βαθμολογία σχολίων: 10

«Ήταν ευρύχωρο και πολύ άνετο για παρέα!!!»

• VALLETTASTAY - LUCKY STAR STUDIO APARTMENT 302 Βαθμολογία σχολίων: 8

«Ιδανικό σημείο και ήσυχο για το σημείο που βρίσκεται και για εξερεύνηση στη Βαλέτα και τα γύρω μέρη , αν και η μόνωση δεν υπάρχει οπότε μπορεί να ακούσεις τον παραμικρό θόρυβο από έξω.»

• Lovely three bedroom penthouse (Privilege suite ) Βαθμολογία σχολίων: 10

«Μεγάλο, ευρύχωρο και άνετο. Καινούργιο και μοντέρνο»

• «Το δωμάτιο ήταν όμορφο και ευρύχωρο και η τοποθεσία του πολύ βολική. Μου άρεσαν τα βιντεάκια που μας έστειλαν οι οικοδεσπότες λίγες μέρες πριν την άφιξη μας. Εκτίμησα ότι υπήρχαν ανταπτορες για ευρωπαϊκού τύπου πρίζες.»

• Modern Two Bedroom Apartment in Center Bugibba Βαθμολογία σχολίων: 9

«Η καθαριότητα, η έκταση του χώρου κι η τοποθεσία του (πίσω από την Qawra εκκλησία με απόσταση 10 λεπτά από την στάση λεωφορείου για Βαλέτα). Είναι το πιο καθαρό Airbnb που έχω μείνει!»

• Marina Studios Βαθμολογία σχολίων: 10

«Όμορφος κ καθαρός χώρος κοντά σε συγκοινωνίες με καλές παροχές»