2. Мальта: відгуки про готелі
  3. Мальта: відгуки про готелі
Мальта Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• “Гарне місцеположення. Гарні апартаменти з видом на море . В номері було все необхідне для проживання та приготування їжі . Відповідає співвідношенню ціна/якісь. Але я не примхливий ;) Адміністрація завжди була на зв'язку . Загалом ми задоволені . З радістю приїдемо ще раз при нагоді .“

• 3 Bedroom Seaside Luxury Accommodation - Sleeps 8 Оцінка за відгуками: 10

“Апартаменти ідеальні для відпочинку, господарі піклувались про все щоб відпочинок був зручний, ми відпочивали з дітьми. Все нове і сучасне, величезна квартира , що додає комфорту в проживання. В дітячій кімнаті були іграшки та книжки для дітей. 10хв від будинку рибний маркет із свіжою рибою та всім іншим, бо в супермаркетах вибір жахливий- точніше його взагалі нема. В іншу сторону є багато ресторанів та дітячій майданчик, також знаменитий басейн Та ресторан Кафе Дельмар. Невеликий пляж біля дому . Якщо ви на машині - то і пляж Blue Lagoon 10 хвилин , і PopayVillage -15 хв. Розташовані апартаменти дуже дуже вігіно. Із видом на море“

• Eleven by Warren Collection Оцінка за відгуками: 10

“Кава“

• Sally Port 29 Оцінка за відгуками: 10

“Помешкання в пішій доступності до собору Святого Іоанна, де є шедевр Мікелянджело»Усікновення голови Іоанна Хрестителя» Близько до моря (5хвпішки)Місцеві купаються там,є сходи і поручні. Помешкання чисте, є фен, праска, тостер, плитка, чайник мікрохвильова піч, духовка.Господар залишив пляшечку італійського вина, печиво, каву, чай.Є рідке мило,рушників 8 штук“

• Sliema Studios Оцінка за відгуками: 10

“1.Розташування - апартаменти розташовані за 2хв від пляжу, де можна і полежати на піску, та і покупатися в морі без каменів. 2.Привітний персонал. Попросили рушники для пляжу - дали; прибрати сміття - дали; додатково каву - поклали. Дуже привітний та відразу відповідає на запитання у whats up 3.Випадково був зламаний стіл - написали персоналу, до обіду все відремонтували.“

• Violetta Оцінка за відгуками: 10

“Близьке місце розташування як до моря так і до більшості комунікацій ... Магазини ресторани тощо.“

• Penthouse 2 Оцінка за відгуками: 10

“Дуже сподобалось. Чисто,акуратно, є все необхідне до дрібничок, власники Дуже привітні, зустріли в ночі. ☆☆☆☆☆“

• Azure Haven - Gzira Apartments and Penthouse By ShortLetsMalta Оцінка за відгуками: 9

“Розпочну з того, що господар заброньованого в лютому житла відмовив нам за 3 дні до поїздки. Терміново шукала нове. Відгуки за ці апартаменти були різні, але дуже влаштовувало місце і я забронювала і не помилилась. Заселення було з 15.00, а у нас був ранній приліт. Господар дозволив залишити речі в помешканні і дав чіткі інструкції як скористатись екстреним ключем. Велика йому за це подяка! Фасад помешкання не вражає, але самі апартаменти чудові: велика затишна кухня з необхідною технікою ( індукційна плита- справились за 3 разом), весь гарний посуд, в спальнях чиста біла білизна. Відпочинок був чудовим. Рекомендую ці апартаменти!“

• Balluta Hill House Оцінка за відгуками: 10

“Прекрасне розташування - поруч є автобусні зупинки у всі сторони, а за 300 метрів набережна, магазини і кафе. Дуже приємна менеджер Анастасія, яка розказала нам всю необхідну інформацію, показала як і куди добратися, постійно була на зв'язку і допомагала всім, чим могла. В апарт-готелі є кухня, що дуже зручно, ми готували сніданки і їли на терасі на даху. Навіть є кавомашина! Якщо колись будемо ще на Мальті, то обов'язково зупинимося тут знову. Дуже раджу!!!“

• 4th floor apartment in Tigne Оцінка за відгуками: 5

“Дуже зручне місцезнаходження, прекрасна локація, зручне заселення, великі апартменти, зручне розташування кімнат.“

30 найкращих помешкань для відпустки у регіоні Мальта

на основі 100 786 відгуків про помешкання для відпустки на Booking.com