2. Румунія: відгуки про готелі
  3. Румунія: відгуки про готелі
Mamaia Area Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Hotel Scala Оцінка за відгуками: 10

“Зручне розташування готелю, в пішій доступності пляж, комфортний для відпочинку з дітьми, супермаркет, торговий центр та зупинки громадського транспорту. Спокійна і приємна атмосфера. Готель, в який ще хочу повернутися. Привітні дівчата, що допомагали з прибиранням номеру. Дуже приємна родина, що керує готелем, всі питання вирішувались одразу. Відпочинок був дуже приємним і комфортним.“

• Hotel Malibu Оцінка за відгуками: 7

“Уютно, персонал, великий балкон, басейн супер. Новий ремонт- самий великий плюс“

• Hotel Parc Оцінка за відгуками: 10

“Все чудово“

• Millennium Hub & Hotel Оцінка за відгуками: 8

“Дуже зручне розташування,3 хвилини до моря пішки.“

• Hotel Maria Оцінка за відгуками: 8

“Смачна кава)))Чемний персонал,завше можна домовитись.Поруч залізничий вокзал,місцевий автовокзал.Особисто я був без автівкі,але ж тут є стоянка,напевно безкоштовна для мешканців.А,внутрішній дворик-тихо,троха музика,можна пити каву,палити“

• Hotel Bavaria Blu Оцінка за відгуками: 10

“Кожного разу коли ми приїздим в цей готель нас зустрічають привітні дівчата на рецепції) Приємно дивує, що за наявності вільних номерів підвищують категорію номеру) Чудове розташування та хороший сніданок. Зупинялись тут разів 5-6 і повернемося не раз)“

• Hotel Marie Оцінка за відгуками: 10

“Зручне розташування“

• Hotel Kleyn Оцінка за відгуками: 8

“Велике дякую за те, що нас чекали. Був пізній заїзд в 22:00. Було паркування для авто. Смачний сніданок.“

• Apartament Sofia in Vila Sophia 1 Оцінка за відгуками: 9

“Все було чудово! Все що треба було в апартаментах (кухонні речі, для прання капсули, кофе та інше). Рекомендую!“

• Vila Ducu - Adults Only ( +16 ) Оцінка за відгуками: 9

“У мене була транзитна ночівля і цей варіант цілком відповідав моїм вимогам. Можливість безконтактного пізнього заселення. Можливість запаркувати авто. Просторе чисте житло. Зручне ліжко. Зранку нас очікував смачний сніданок, який виглядав як витвір мистецтва. Приязний персонал“