2. Румунія: відгуки про готелі
  3. Румунія: відгуки про готелі
Mamaia Area Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• Cazare apartament Constanta Оцінка за відгуками: 8

“Чиста та затишна оселя. Усе відповідає фотогрфіям. Раннє заселення, господар зустрів нас о біля сьомої ранку і заселив. У квартирі є усе необхідне для проживання.“

• Studio'24 Оцінка за відгуками: 10

“Комфорт, місцерозташування, доступність.“

• Apartament1 Оцінка за відгуками: 10

“Зручні апартаменти, є все необхідне для проживання. Гарний варіант для сезонного відпочинку. Двір зачиняється, доступ сторонніх осіб максимально обмежений. На сусідній вулиці із одностороннім рухом є можливість залишити авто. Лайфхак: там є акація біля опори ЛЕП, якщо паркуватися під нею, то менша імовірність зіштовхнутися зі слідами життєдіяльності чайок. Привітна власниця, завжди на звязку. Гарний сервіс.“

• Apartament Alezzi Resort Eda s Оцінка за відгуками: 10

“Оселя з двомв спальнями + кухня студія. Два санвузли, є паркуввльне місце. Оселя оснащена всім необхідним. Вид а море. Доступ до басейна і спортзала.“

• Marsala Apartment - Brilliant Apartments Оцінка за відгуками: 7

“Заселення/ виїзд без проблем .“

• Apartament Tomis Оцінка за відгуками: 8

“Гарне розташування всі памʼятки в пішій доступності,а також до моря не далеко ходити.Два туалети для сімʼї дуже зручно,взагалі велика квартира і з дітьми є де розміститися,зручне ліжко і матрац. Постіль і рушники чисті,в квартирі було прибрано.“

• JAD Apartment in Infinity Beach Resort - parking Оцінка за відгуками: 10

“З плюсів було приємно побачити кавомашину з капсулами, мікрохвильовку, холодильник навіть посудомийка була, ще були всякі каструлі, ложки вилки і тарілки. У ванні була ще пралка. Номер в цілому був дуже затишним, з широкою терасою (це на першому поверсі так) з видом на басейн, і море. Ще був доступ до басейну. В самому готелі є ресторан ( той що біля басейну) там подають дуже смачні ребра з картоплею фрі ну і піцца була смачна, кава теж була добра.“

• RIA Apartments Оцінка за відгуками: 9

“Зручне розташування, чисте, світле і комфортне приміщення. Є безкоштовні места для автівки на території будинку. Привітний власник апартаментів, який завжди на звʼязку.“

• Maritimo Luxury ApartHotel Оцінка за відгуками: 10

“Дуже красивий вид з вікна на море, сучасні стильні апартаменти. Ліжка широкі та зручні. Все сподобалось, обов'язково завітаємо ще“

• Violet Apartment-Brilliant Apartments Оцінка за відгуками: 10

“Чудові світлі апартаменти, прекрасне місцерозташування, завжди є вільна парковка під вікнами, власники на всі питання реагували максимально швидко. Всі пам'ятки, магазини, кафе в пішій доступності, за 20 хв гуляючи нешвидким кроком можна дістатися до пляжу. Зручна постіль, матраси, подушки, вікна закриваються на жалюзі, скрізь є москітні сітки. Посуду нам було достатньо, полотенця по проханню також приносили нові та свіжі, можна замовити клінінг. З прибиранням ми справлялись самі, так як все для цього в квартирі було, навіть пилосос, а якщо ви маєте дітей, то розумієте що пилосос то незамінна річ. Сушилка для одягу на балкончику, там же і вуличні меблі для 2х осіб. Нам ніхто не заважав, тихе спокійне місце. Ми були в 4 апартаментах фіолетового кольору на 3 поверсі. Ліфта в будинку нема.“

30 найкращих помешкань для відпустки у регіоні Mamaia Area

на основі 66 551 відгуків про помешкання для відпустки на Booking.com