2. Comentarii despre hoteluri în Italia
  3. Comentarii despre case de vacanță în Marche
Marche Comentarii verificate pentru case de vacanţă, de la clienţi reali

• La Maison du Monde Scor din comentarii: 10

„Buna ziua am fost la Jesi in vacanta , casa este micuta dar totul este nou si foarte curat ! Are tot ce are nevoie inautru. Persoana de là care am luat cheile era o fata foarte draguta gata sa ne raspunda la toate intrebarile si sa ne indrumu in tot felul de locuri unde am putea lua cina sau sa ne spuna despre c’è am putea vizita. Mi-a placut foarte mult cu siguranta o sa revin!”

• Natural Village Resort Scor din comentarii: 10

„Uauuuu,foarte frumos, am rămas fascinați de acest local,personal amabil, peisaj și local fantastic. Va mulțumesc”

• WellHome Scor din comentarii: 10

„Totul a fost super ok.un apartament dotat cu tot ceea ce ai nevoie.”

• Casa Lazzarini luxury apartment Scor din comentarii: 10

„Totul a fost extraordinar! Merci gazdei.”

• „Locația este minunat ,chiar dacă este la 15 min de plaja, ai parte de liniște, spațiu și frumusețea naturii. Noi ne-am distrat de minune , ne-am relaxat , am făcut grătar, am stat la soarele minunat al Italiei care dis de dimineață ne-a încălzit. Este o locație fantastica pt familiile cu copii ! 🥰”

• Villetta G Scor din comentarii: 4

„Casa e mare, spațioasă, luminată bine.”

• Casa Vittoria Scor din comentarii: 10

„Proprietarii sunt foarte prietenoși și primitori. Ne-am simțit ca acasă. Mulțumim frumos și pentru prunele crescute in grădina proprie, au foat delicioase! 🤗🤗🤗”

• Villa Colticciola Agriturismo Marche Scor din comentarii: 10

„Locatia minunata ,proprietari voarte primitori”

• Casa Zia Lucy Scor din comentarii: 10

„Foarte curat apartamentul, totul a fost excelent”

• Il Balcone Sul Corso Scor din comentarii: 10

„Locație excelenta,in centrul orașului ,apartamentul foarte curat,spațios și cu toate utilitățile!Mic dejun delicios!!!Gazda minunata și foarte prietenoasa!Recomand cu toată încrederea!!!👌👌Cu siguranta revin!”