2. Taliansko - hodnotenia hotelov
  3. Taliansko - hodnotenia hotelov
Maremma Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Hotel La Caletta Priemerné hodnotenie: 10

„Pekná lokalita, ústretový príjemný personál, útulné izby priamo nad morom, dobrá reštaurácia, výnimočný pocit počuť v noci šum mora.“

• Riva Toscana Golf Resort & SPA Priemerné hodnotenie: 10

„Ticha lokalita, vyborne ranajky, pohodka postel a užasne SPA v cene :)“

• Hotel C'era Una Volta Priemerné hodnotenie: 10

„Lokalita, personál bol neskutočne milý a ochotný, izba mala všetko ,čo človek potrebuje Samozrejme nemali sme na hoteli stravu ale to nerobilo problem väčšinou vždy sme sa išli najesť na pláž, ktorá bola 50metrov od hotela, čiže parada. Izby krásne čisté😊 Určite odporúčam tento hotel 👍 všetkým milovníkom nových zážitkov a cestovateľom.“

• Hotel Fontermosa Priemerné hodnotenie: 1

„Velkost hotela a bazen so zahradou.“

• Giannella Camping Priemerné hodnotenie: 10

„Perfektný design bungalovu, v ktorom sme bývali, umožňoval komfortný pobyt so všetkým potrebným aj na dlhšiu dovolenku. Romantické okolie na piesočnej kose s výborným kúpaním a dramatickým pozadím polostrova Monte Argentario. Oceňujeme aj starostlivosť o čistotu kempingu.“

• „Vynikajúce a bohaté raňajky. Čistota a ochotný personál.“

• Un mare di relax Priemerné hodnotenie: 9

„Vybavenie malo všetko, čo sme potrebovali. Izby boli priestranné, v každej bol TV. Cítili sme s naozaj ako doma. Klimatizácia na chodbe bola veľkým plusom v letných horúčavách, aj keď bola trošku hlučnejšia. Blízkosť pizzerie (dva kroky), pekárničky, ovocie, mäso. Byt bol na prízemí a tienistý, takže aj to je v lete plusom. Pešia vzdialenosť od centra a verejnej či platenej pláže. Pobyt sme si veľmi užili, ďakujeme 😉.“

• Baia D'Argento Priemerné hodnotenie: 6

„Milý personál, čisté izby.“