2. Туреччина: відгуки про готелі
  3. Мармуровоморський регіон: відгуки про помешкання для відпустки
Мармуровоморський регіон Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• Family-friendly Home Near Taksim Square Оцінка за відгуками: 6

“Повністю укомплектована квартира,чиста підлога.в хорошому комплексі з басейном. На рецепції завжди є охорона,менеджер. Хороша ціна.“

• FLORYA EXPRESS OTEL Оцінка за відгуками: 2

“Нічого“

• Monev Suites Hotel Оцінка за відгуками: 10

“Чисті апартаменти, зручне ліжко, є все необхідне на кухні“

• Grand Moon Hotel Suites Оцінка за відгуками: 10

“Все було чудово) дізнались, що в нас день народження і дали нам номер більший 🎁 персонал привітний) якщо були питання звертались і нам допомагали ) 😘😘🥰🥰🥰рекомендую“

• Taksim Larissa hotel suites Оцінка за відгуками: 10

“Хороше розташування. Дуже приємний персонал. Чистенький компактний номер. Чудово було снідати на балконі з виглядом на місто)))) Площа Taksim зовсім рядом. Також рядом кафе за доступними цінами, особливо кафе з емблемою курки (chiken duru якщо не помиляюсь). Там була дуже смачна домашня іжа і низькі ціни.“

• Pin Exclusive 1 BD Taksim B4 Оцінка за відгуками: 9

“Квартира чиста та світла. Ліжко комфортне, гарна локація. Поряд є невеличкі магазини де можна купити продукти. Тиха вулиця. Дуже красива тераса на 5-му поверсі. Ми користувалися духовкою та пральною машиною все працює добре, пральний порошок був в наявності у квартирі. Прибуття було самостійним, дякую власнику , що надіслав всі інструкції за добу до мого приїзду. Власник був дуже ввічливим та завжди на звʼязку, швидко відповідав на наші запити. За запитом нам додали ще один плед. Нам робили заміну рушників, коли ми про це просили. Ми були задоволенні апартаментами та чудовим містом Стамбул! Дякую!“

• GRAND AYDlN PERA HOTEL Оцінка за відгуками: 9

“Фото відповідали дійсності, будь які проблеми виникали нам одразу їх вирішували. Дуже совісні власники. Ціна якість просто супер. Розташування чудове, близько до різних туристичних місць.“

• Mayata Gallery Оцінка за відгуками: 10

“Чудова простора кімната за невеликі кошти. Зручне розташування. Ліфта нема, але наші валізи занесли на третій поверх за пів хвилини. Дуже гостинний персонал. У відсутність мешканців в номери ніхто не заходить, все що необхідно можна попросити на рецепції. Можливо доречно було б додати якісь гачки на вхідні двері для верхнього одягу. Після дощу його нема де повісити посушити. Їх відсутність не псує загального враження, але це ті дрібниці які додають комфорт.“

• Insta Hotel Karakoy Оцінка за відгуками: 10

“Все близько 🤩“

• Sweet Home in Historical Area Оцінка за відгуками: 9

“Район недалеко від центру, приблизно 20 хвилин пішки до Голубої мечеті. Дуже зручна та тепла квартира, є газова плита і духовка. Дуже чисто. Є паркомісце біля входу в квартиру. Поряд є кілька магазинів і кафе з приємними цінами. Недалеко зупинка автобуса і метро. Турботливі господарі.“

30 найкращих помешкань для відпустки у регіоні Мармуровоморський регіон

на основі 163 049 відгуків про помешкання для відпустки на Booking.com