2. Німеччина: відгуки про готелі
  3. Мекленбург-Померанія: відгуки про готелі типу "ліжко і сніданок" та міні-готелі
Мекленбург-Померанія Дійсні відгуки про готелі типу ''ліжко та сніданок" та міні-готелі від справжніх гостей

• Hotel-Pension "Petridamm" Оцінка за відгуками: 10

“Розташування готелю не зовсім зручне, але до трамваю йти пішки 5 хв. Бронювали сімейний номер. Дуже зручний і просторий. 3 окремих кімнати, кухня, ванна, пральна машина.“

• Gaststaette & Pension Schinkenkrug Оцінка за відгуками: 10

“Все норм“

• Rostock Übernachtung Оцінка за відгуками: 10

“Чисто близко к центру и к вокзалу.“

• Pension am Schloss Оцінка за відгуками: 9

“Дуже гарне розміщення отелю. З вулиці видно замок. В номері чисто і є все необхідне.“

• Pension Am Ozeaneum Оцінка за відгуками: 10

“Розташування біля порту, навпроти Ozenaum, привітний персонал, смачний сніданок(столик був підготовлений саме для нас), чисто“

• Schlafhaus Dünenweg 16 Оцінка за відгуками: 10

“Дуже гарне місто і комфортний готель. Затишний номер, вічливий персонал. До моря близько. Інфраструктура чудова.“

• Pension Fischerjung Оцінка за відгуками: 9

“У нас було пізнє заселення, але адміністрація надіслала покрокову інструкцію щодо отримання ключа та комфортного заселення. Номер з просторими кімнатами та власною кухнею. Наш номер був на першому поверсі та мав власну терасу. Меблі у номері були комфортні (дуже зручні ліжко та диван😊). Перебування у Pension Fischerjung залишило тільки приємні враження. Дякую!“

• Pension Fischerjung Оцінка за відгуками: 10

“Рекомендую для проживання дуже комфортний готель, а особливо сподобалась адміністратор дівчина яка максимально входила в наше толоження! Дуже сподобалося, дякую!“

• Erbkrug Gasthof & Pension Оцінка за відгуками: 10

“Дуже добре Добра їда Відмінний персонал“

• Pension Barghus Оцінка за відгуками: 10

“Ми задоволені апартаментами, чисто,комфортно,уютно,все необхідне є,дуже хороші господарі. Хочеться повернутися ще в це місто,і в цей пансіон.Рекомендуємо!!!“

29 найкращих готелів типу "ліжко та сніданок" в регіоні Мекленбург-Померанія

на основі 115 959 відгуків про готелі типу "ліжко та сніданок" на Booking.com