2. Велика Британія: відгуки про готелі
  3. Велика Британія: відгуки про готелі
Mid Wales Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• The Pier Hotel Оцінка за відгуками: 8

“Сподобалося місцерозташування, номер загалом, ціна“

• The Queens Hotel Harlech Оцінка за відгуками: 9

“Гарний готель, дуже приемний персонал, смачні сніданки. З віконця ми милувались Замком, та дуже близенько до пляжу.“

• Four Seasons Hotel Оцінка за відгуками: 2

“Розташування - неподалік від пляжу. Сніданок смачний. Але відношення іншого персоналу та власників жахливе. Нам дали зовсім не той номер, який ми оплатили. Адміністрація - мошенники. Ми приїхали ввечері. І наші ключи були просто на стойці в конверті. Нікого не було з персоналу. Ми довго шукали номер, бо всі номери - це окремі квартири по всьому району. Коли ми нарешті знайшли номер, це був зовсім не Superior Suit, а якийсь жах з однієї кімнати. Де ми вимушені були ночувати. Нікого з персоналу не було, і нікто не відповіда ні на дзвінки, ні на повідомлення. Вранці за сніданком ми поскаржились на рецепції, на що отримали відповідь, що нам передзвонить босс. Але так ніхто не зателефонував. Ми декілька разів писали, але відповіді не було. ОСТЕРІГАЙТЕСЬ ЦЬОГО ОТЕЛЮ - ЦЕ МОШЕННІКИ!!!“

• The Sandbanks Оцінка за відгуками: 6

“Розташування готеля в центрі міста на береговій лінії дуже сподобалось. В готелі збереглись деякі аксесуари вікторіанської епохи, що є привабливим для туристів. Привітний персонал.“

30 найкращих готелів в регіоні Mid Wales