2. Comentarii despre hoteluri în Franţa
  3. Comentarii despre case de vacanță în Midi-Pyrénées
Midi-Pyrénées Comentarii verificate pentru case de vacanţă, de la clienţi reali

• Odalys City Toulouse Colombélie Scor din comentarii: 9

„In zona centrala. Camera mare. Curatenie.”

• Gîte Bois et Senteurs Scor din comentarii: 10

„Gazda, cabana și locația a fost super! Sper sa revenim 🙂🙂🤩”

• Laurema's BnB Scor din comentarii: 10

„Liniștea, temperatura și presiunea apei, iar canapeaua a fost extrem de confortabila, am dormit perfect.”

• Odalys City Toulouse Colombélie Scor din comentarii: 10

„Curățenie, personalul foarte amabil, locația excelentă”

• Lourdes Pyrénées Scor din comentarii: 10

„Situată pe una din principalele străzi ale orașului, ușor de ajuns la toate obiectivele turistice, zonă liniștită, dotări suficiente pt un sejur ok”

• „Curat, aproape de toate atracțiile, apartamentul nu a avut balcon dar a fost foarte spatios.”

• „Pozitia foarte buna,aproape de autostrada A9.Mic -dejun multumitor ,patul foarte odihnitor,f aproape de un restaurant si de un magazin alimentar”

• Le haut layoule Scor din comentarii: 9

„Excelent , un apartament foarte frumos , ai toate necesitățile nu lipsește absolut nimic mai ales din bucătărie , mi-a plăcut faptul că am găsit 4 capsule pt. cafea ceea ce nu mă așteptam ; sare ,piper ....am petrecut un weekend acolo a fost relaxant și plăcut . Recomand ... Și că o simpla adăugare Ceea ce as recomanda proprietarului este sa puna pe viitor o perdea la cabina de dus , o saltea mai confortabila cu perne mai confortabile și schimbarea celor 2 scaune de la bucătărie cu alte 2 mult mai țepene alea erau puțin cam șubrede... dar totuși nu ma deranjat absolut nimic a fost superb ..”

• „Totul la superlativ ! Gazde minunate ! Ne-au oferit inclusiv cina in acelasi pret ! Proprietari cumsecade , de ajutor ! Cald in camera ! Foarte atenți la detalii și curățenie ! Recomand cu mult drag această proprietate !”

• ATLANTIS Scor din comentarii: 10

„Totul este perfect, proprietara vorbeste limba rusa. Privelistea de la geam e uimitoare.”