2. Велика Британія: відгуки про готелі
  3. Велика Британія: відгуки про готелі
Midlothian Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• Royal Mile, Edinburgh - 2 Bedroom Apartment Оцінка за відгуками: 9

“Розташування ідеальне. Всіх основних памʼяток дістатись можна пішки.“

• Dragon Suites - Edinburgh City Centre 2 Bed Apartment Оцінка за відгуками: 10

“Чудове розташування, чисто, затишні апартаменти“

• Modern 2 Bedroom Apartement Оцінка за відгуками: 7

“Сподобалися ліжка, кухня, розташування, взагалі досить непогано“

• Edinburgh Castle Apartments Оцінка за відгуками: 10

“В 15 хвилин пішки від вокзалу та Единбурзького замку. Гарні і комфортні апартаменти. Все чисто, щоденне прибирання. Рушники білі й комфортні. В номері є все необхідне: фен, мікрохвильова піч, чайник. На прохання залишити свою валізу в готелі до вечірнього потягу після виселення з номеру адміністрація із задоволеням погодилась, за що неймовірно вдячні.“

• The Knight Residence by Mansley Оцінка за відгуками: 10

“Дуже класні апартаменти в самому центрі міста. Саме головне, що вони розташовані на тихій вуличці! Апартаменти знаходяться недалеко від Едінбурського замку та інших памʼяток, пішки - приблизно хвилин 7-10. В апартаментах є все, що необхідно для проживання: халати, тапочки, посуд, пральна машина, посудомийна машина, фен тощо. Дуже зручні ліжка та подушки. Привітний персонал. Рекомендую!“

• Spacious City Centre flat free parking& superfast WIFI Оцінка за відгуками: 10

“Тихо спокійно затишно все просто і зручно , був письмовий стіл- діти ввечері виконували свої завдання по школі, добре спалося!“

• Staycity Aparthotels Edinburgh West End Оцінка за відгуками: 10

“Дуже приватно, ніхто не заважав.“

• Royal Mile Suites by the Castle Оцінка за відгуками: 9

“Мені дуже сподобалось розташування, дизайн номеру, трошки не вистачало шафи, але якщо ненадовго то все добре. Дуже зручно що є маленький простір де можна щось приготувати, з дитиною дуже зручно. Дуже близько до замку“

• Edinburgh Apartment BR Оцінка за відгуками: 9

“привіт всім. була задоволена своєю поїздкою в Едінбург. тому що і місто дуже гарне, і сподобалося помешкання в якому ми зупинилися на дві ночі. було місце для всіх нас, кухня, і я дуже насолоджувалася ще раннього ранку кавою на балконі. від потягу ми дійшли туди пішки. можна було проїхати декілька зупинок на транспорті, але ми пройшлися і почали насолоджуватися цим прекрасним містом вже одразу. дякую господарю за теплий прийом. на кухні все необхідне є, мої діти задоволені, що це не тісний номер, а повноцінне помешкання. дякую, сподобалося.“

• Cosy 2 Bed Apt West End Edinburgh FREE PARKING Оцінка за відгуками: 9

“Тепле та комфортне приміщення, чисто та було в наявності все необхідне. Привітний власник, який відповідав на усі запитання швидко. паркінг у дворі безкоштовний. Зручне розташування. Тихий та затишний район.“

20 найкращих помешкань для відпустки у регіоні Midlothian

на основі 1 266 відгуків про помешкання для відпустки на Booking.com