2. Германия отзиви за хотели
  3. Германия отзиви за хотели
Upper Middle Rhine Valley Проверени отзиви за хотели от реални гости

• Hotel Traube Rüdesheim Оценка от отзивите: 8

„Чудесно, централно местоположение на хотела срещу река Рейн. Усмихнати и дружелюбни служители, топло посрещане. Има асансьор и е удобство за хора с големи куфари. Стаята ни беше с изглед към вътрешния двор и не чухме шум от преминаващите товарни влакове. Леглото и възглавниците за мен бяха много удобни, също така и топлите завивки, за приятелят ми бяха по-меки от необходимото . В банята, въпреки, че се описва от други коментирали като малка, за нас беше достатъчно голяма и имаше всичко необходимо за престоя ни и много гореща вода . Има сейф в гардероба, телевизор и радио в стаята, огледала.Стаята не е голяма, но е достатъчна. Подземен гараж зад хотела. Закуската беше повече от достатъчна, богата и разнообразна, а изгледа от закусвалнята към река Рейн е наистина много красив.“

• Wyndham Garden Lahnstein Koblenz Оценка от отзивите: 8

„Любезен персонал, огромен размер стаи, много чисто, прекрасна локация, изобилие от храна и напитки на закуска.“

• Trip Inn Parkhotel Bad Ems Оценка от отзивите: 9

„Sehr gut“

• Fährhaus Оценка от отзивите: 8

„Сравнително нов хотел с модерно обзавеждане.“

• Hotel & Restaurant Krone Оценка от отзивите: 8

„Удобни легла. Много приятен ресторант.Любезен персонал.“

• Hotel Restaurant Adria Kroatien Оценка от отзивите: 9

„Всичко“

• Hotel-Restaurant Weinhaus Grebel Оценка от отзивите: 10

„Прекрасен, мил, любезен и отзивчив персонал. Накараха ни да се чувстваме като у дома си. Разполагат с малък частен паркинг, който е безплатен. Закуската беше много вкусна и разнообразна. Стаите са чисти и просторни. Бирата в барът на хотела е супер и трябва да се опита задължително.“