2. IT - komentarji o hotelih
  3. IT - komentarji o hotelih
Murgia Preverjeni komentarji resničnih gostov o počitniških nastanitvah

• “Stanovanje je bilo prostorno, čisto, lastniki prijazni in ustrežljivi, na voljo za dodatna vprašanja, svetovali so nam kje se dobro je in pije, kaj si ogledati. Dostopno peš do centra mesta. Brezplačen parking, ki ga žal ni v oglasu, bodo popravili.”

• “Nadvse prijetno bivališče, urejeno z okusom, udobna postelja in prekrasen vrt.”

• Mosa Home Ocena: 7

“Opremljenost ,čistoča,prijaznost ob nastanitvi.”

• “Čistoča,mirna in varna lokacija”

• Trullo Pinto Ocena: 10

“Z nečaki smo neverjetno uživali v miru, ki nam ga je nudila okolica: mir, cvetoči agrumi in najprijaznejša mačka. Nastanitev je imela vse, kar smo potrebovali za krajše bivanje, prav tako pa nam je bila všeč priročna lokacija, če z avtom raziskujete okolico. Z lastnikom se je bilo preprosto dogovarjati za prevzem ključev.”

• “Zanimiva zgradba. Imeli smo nekaj tezav s parkiranjem, ker je bilo vse polno.”

• Casa Mirabilis 44 Ocena: 10

“Apartma je krasen, ima vse kar potrebuješ. Še bolj pa nas je očarala lastnica apartmaja Merilyn s svojo srčnostjo.”

• “Zelo mi je bil všeč ambient stanovanja in terasa.”

• “Super lastnica, vse super. Super zajtrk in postrežba. Absolutno priporočam.”

• I trulli di Eva Ocena: 10

“Prijaznost in ustrežljivost gostiteljev; hvala Angeli in Fernandu. Z veseljem ju priporočim.”

Najboljših 30 počitniških nastanitev - Murgia

na podlagi 141.876 mnenj gostov o počitniških nastanitvah na Booking.com