2. Görögország hotelértékelések
  3. Görögország hotelértékelések
Míkonosz Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Avra Mykonos Értékelési pontszám: 10

„Mindennel meg voltunk elégedve!”

• Arcs Boutique Villa Hotel Értékelési pontszám: 10

„Anyukámmal a születésnapomat ünnepeltük Mykonoson . Nagyon jól éreztük magunkat , saját jakuzzink volt , a reggelit a szobába hozták , a kilátás csodás . Suada és a személyzet nagyon kedves és segítőkész . Nincsen gyalogos út , így bérelni kell autót , motort vagy quadot . A vízi busz 2 euró oda : úgy mentünk át Mykonosba .”

• Mykonos Soul Luxury Suites Értékelési pontszám: 10

„Minden.”

• Mykonaki Hotel Értékelési pontszám: 10

„A medence körüli világítás este nekem nagyon tetszett, az egész hotel modern és fiatalos!”

• Happy Apartments Mykonos Értékelési pontszám: 8

„Szállás”

• Le Palme Mykonos Értékelési pontszám: 10

„Minden várakozásunkat felülmúlta. A tulajdonos és a személyzet odaadó és figyelmes. A hotel elhelyezkedése tökéletes, közel a belvároshoz, buszmegálló a hotel előtt található. Bátran ajánlom mindenkinek, ha újra megyünk Mykonosra, csak itt foglalok szállást.. Mindent köszönünk Anita & Szabi Szegedről 😉”

• Olia Hotel Értékelési pontszám: 10

„Ez valami gyönyörű! Kiklád stílusú hotel. Szoba helyett egy komplett házat kaptam,tengerre nézőt,terasszal. A reggeli svédasztalos, volt sok helyi étel. A medence pazar...mindenki kedves...a kikötő 5 perc gyalog, tengeri taxi, helyi busz a hotel előtt. Imádtam, köszi!!”

• Hotel Kastelakia Mykonos Értékelési pontszám: 7

„A személyzet fantasztikus. 4 csillagos helyen is megállnák a helyüket. Segítőkészek és mindenre megszerzik a választ. Miattuk a hely 10 pont. A hotel a parttol és a várostól egyenlő távolságra van, félóránként járó busztól 2 percre. (Gialos, Psarou) Nagy közös teraszok, egy-egy szoba saját erkéllyel. Nagyon tiszta.”

• „KILÁTÁS, SZÁLLÁSHOZ TARTOZÓ TERASZ”

• Mykonaki Hotel Értékelési pontszám: 7

„A szoba és a medence”