2. Grécko - hodnotenia hotelov
  3. Grécko - hodnotenia hotelov
Mykonos Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Pension Marias Priemerné hodnotenie: 8

„Majitelia boli milí,zabezpečili nám transport z letiska.Raňajky boli chutné.“

• Ionic Suites Priemerné hodnotenie: 10

„Uplne vsetko bolo fantasticke.“

• Margie Mykonos Hotel Priemerné hodnotenie: 10

„Krasne, ciste, komfortne izby.mali najlepsie postele a aj osusky.Velmi ma prekvapili aj so sluzbami a personal ochotny!Topka za vsetky dovolenky.urcite odporucam a vratim sa o rok.Tesim sa“

• Kamari Hotel Priemerné hodnotenie: 8

„V izbe bol prijemny tien, na prizemi, v zahrade. Bazen krasny, aj pre deti detska cast. Obsluha nadstandardna, mily a ustretovy personal. Ranajky vyborne. Na plaz sme chodili autom alebo lodou.“

• Petinos Hotel Priemerné hodnotenie: 9

„Blizko pri mori, aj ked sme boli ubytovani vo vedlajsej budove, vyuzivali sme vsetky sluzby hotela. Bazeny, ranajky na top urovni. Neskutocny vyber jedal, cerstva pomarancova stava, baklawa a vyhlad na more.“

• She Mykonos Boutique Hotel Priemerné hodnotenie: 9

„Veľmi pekný hotel s krásnym výhľadom a dobrou polohou.“

• Nissaki Boutique Hotel Priemerné hodnotenie: 10

„Vsetko“

• Hotel Spanelis Priemerné hodnotenie: 10

„všetko bolo v poriadku, výborná poloha, milá pani domáca, chutné raňajky“

• New Paradise Beach Resort Priemerné hodnotenie: 10

„Dali nám krásne 3 izby vedľa seba s Božským výhľadom na more, odvrátená od hlavnej disco,nemali sme žiadnych susedov, tak bolo ticho, ohľaduplný, milý personál. Raňajky príjemné a chutné,aj pizza.“

• Mykonos Cactus Priemerné hodnotenie: 9

„Konečne jeden hotel v Grécku kde sa nemusíte zakrývať s plachtou resp. dekami, ale voňavým perfektným paplónom. Veľmi pekný hotel s príjemným personálom. Perfektnú kávu na raňajky nemusíte piť s automatu, ale Vám ju pripraví skúsený barman to isté platí pre čerstvo odšťavený pomarančový džus. Na výber bohaté raňajky.“

30 Najlepších hotelov v regióne Mykonos