2. Австрія: відгуки про готелі
  3. Австрія: відгуки про готелі
Neuschwanstein and the Royal Castles Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• Gutshof zum Schluxen Оцінка за відгуками: 10

“Сподобалося розташування, чудовий номер, чисто, свіже повітря.“

• Beim Dokterer, Fewo ANNO DAZUMAL Оцінка за відгуками: 10

“Казковий альпійський будинок з історією, обладнаний всім необхідним для комфортного відпочинку. Просторий для великої сім'ї - є три спальні, два санвузла, велика їдальня. Розташування - ідеальне. Є чудові маршрути для піших прогулянок одразу від дому, в пішій доступності є супермаркет і різноманітні ресторани, до замків, озер та Фюссену - 10-15 хв машиною.“

• Alpenapart Singer - contactless check-in Оцінка за відгуками: 8

“Розташування чудове, краєвиди неймовірні. В квартирі чисто. На кухні є все...окрім продуктів)))) В саду є гриль.“

• Haflingerhof Appenstein Оцінка за відгуками: 9

“Затишне місце,привітні господарі,в кімнаті є все необхідне на кухні,чисто та комфортно“

• Ferienwohnung Allgäu-Füssen Landblick Оцінка за відгуками: 10

“Помешкання суперове, чисто, є всі зручності. Дуже рекомендую!!!“

• Ferienwohnung Allgäu Füssen Zentrum Оцінка за відгуками: 9

“Ми подорожували сім'єю.Нас було шестеро. Квартира велика та комфортна.Хороша кухня. Чудовий краєвид . Привітна хазяйка квартири . Вчасно відповідала на всі питання. Поруч зупинка, магазини, та кафе . Не далеко вокзал.“

• City Apart Hotel Füssen Оцінка за відгуками: 10

“Готель розташований у самому центрі міста за кілька хвилин від вокзалу. Персонал дуже уважний та привітний. У номері було комфортно тепло та дуже чисто. Хороший сніданок“

• “Дуже а атмосферний готель.З неймовірним видом з вікна, хорошим ремонтом у номерах, з якісною побутовою технікою . Обов’язково повернемся влітку“

• Haus San Marco Оцінка за відгуками: 10

“Сподобалось все . Розташування, оснащення, ліжка, балкон, панорама з вікна“

• Haus Alpenrose Оцінка за відгуками: 10

“Чисто, затишно, охайно. Чудові краєвиди. Хочеться повернутися сюди ще. Дякую хазяйвам цьго будинку.“

30 найкращих помешкань для відпустки у регіоні Neuschwanstein and the Royal Castles

на основі 38 586 відгуків про помешкання для відпустки на Booking.com