2. Австрия отзиви за хотели
  3. Lower Austria отзиви за bed and breakfast и гостоприемници
Lower Austria Проверени отзиви за Bed and Breakfast и гостоприемници от реални гости

• Pension Welserhof Оценка от отзивите: 10

„Много добър пансион,Добро съотношение цена/качество. Персоналът е изключително любезен и усложив.“

• Gästezimmer by Jöchlinger Оценка от отзивите: 10

„Разположено е в комуникативен район, в близост до S-Bahn, което прави пътуването в целия град бързо и лесно. Освен това разполагат с частен паркинг, което решава проблемът с паркирането в случай, че пътувате с кола“

• Pension Eder Оценка от отзивите: 8

„хотела е много чист,леглата не са удобни,персонала е изключителен.“

• Pension Hendling Оценка от отзивите: 10

„Закуската и местоположението са фантастични за тази цена! Домакините са много мили и любезни. Съпругът ми за втори път отсяда там в рамките на 10 дни и отново е много доволен от всичко. Благодарим сърдечно на чудесните домакини!“

• Pension Marillenhof Оценка от отзивите: 9

„Лесен за намиране, възможно паркиране, което за нас е важно. Много чисто навсякъде, удобно легло, хубава закуска. Определено бих го препоръчала.“

• Gästehaus Barbara Оценка от отзивите: 9

„Добра локация, лесна връзка до магистрала, много точни и лесни указания за настаняване- пристигнахме късно вечерта и бяхме с self check-in- никакъв проблем. Имахме място за паркиране на частен паркинг по наше предварително запитване“

• Pension Voesendorf Оценка от отзивите: 10

„Всичко беше отлично Чистота, персонал, лесен достъп, паркинг“

• Privatzimmer Familie Wagner Оценка от отзивите: 10

„Чисто приятно и на нормална цена .има всичко нужно“

• WN Rooms Оценка от отзивите: 9

„Приятно, ново.Всичко направено с вкус, чисто и много удобно място Перфектни условия на хубава цена!“

• Pension Hendling Оценка от отзивите: 10

„Резервацията беше за съпруга ми, който пътуваше за Италия, по работа. Той е останал очарован от мястото. Казва че, дори в 5 звездни хотели не е виждал толкова внимателно отношение. Собствениците били изключително мили хора, които полагат неимоверни грижи за гостите си. Мястото е сред красива природа, много чисто и уютно е, а закуската е домашно приготвена, прясна, вкусна и богата. Надяваме се, някога, да се върнем заедно там, този път, като туристи.“