2. Ausztria hotelértékelések
  3. Alsó-Ausztria fogadó- és panzióértékelések
Alsó-Ausztria Hiteles panzió- és fogadóértékelések valódi vendégektől

• Pension Weisses Lamm Értékelési pontszám: 6

„Szép helyen van a belvárosban. A személyzet kedves volt, a szoba is jó. Van kerékpártároló. A reggeli finom és bőséges.”

• Gasthof Paradiesgartl Értékelési pontszám: 8

„A hölgy, aki fogadott minket nagyon kedves és segítőkész volt. A kontinentális reggeli jó volt, a szoba megfelelő méretű és kényelmes volt, a tisztasággal sem volt probléma. Sétatávban található bolt és étterem is (a közeli pozzéria is kiváló volt). Átutazóban voltunk, egy éjszakára szálltunk meg. Összességében ilyen rövidebb , max pár napos tartózkodásra maximálisan tudom ajánlani a helyet.”

• Madar Café Restaurant zum Fürsten Értékelési pontszám: 8

„Szoba, kozponti elhelyezkedes, reggeli.”

• Hotel - Landgasthof Winklehner Értékelési pontszám: 9

„Kedves a személyzet, szép a kert, van kerékpártároló.”

• Pension Welserhof Értékelési pontszám: 10

„Gyönyörű helyen van! Nagyon kedves, közvetlen a szállásadó és a többiek is.(magyarok) A reggeli bőséges volt.”

• Pension Voesendorf Értékelési pontszám: 9

„A bejutás egy kulcsos szekrénnyel történik 13:00 után, a kódot üzenetben kaptuk meg. Lifttel elérhetők a felső szintek. Változatos reggeli, külön lehet kérni omlettet.”

• Gasthaus Schwarzer Adler Értékelési pontszám: 10

„Kedves tulajdonos és személyzet. Hangulatos fogadó,szépen berendezve. Finom ételek (vacsora) jó áron. Reggeli bőséges volt. Jó ár-érték arány. A személyzet magyar. Bécs 21km. Könnyű beutszni. Ennyi pénzért nincs Bécsben szállás.”

• Der Winzerhof Értékelési pontszám: 10

„Mi első sorban a mödling-i via ferrata miatt választottuk a szállást. Elhelyezkedés szempontjából közel az úti célunkhoz, de több csodás látnivaló is akadt a környéken. Szuper reggeli. Figyelemre méltó, hogy külön gluténmentes pékáru és növényi tej is volt a kínálatban. :) Finom ebéd, kedves kiszolgálás. Még vissza fogunk térni szerintem.”

• Waldpension Stachl Értékelési pontszám: 9

„Finom reggeli, nyugodt, békés, erdei környezet.”

• Haus Österreich - Familie Digruber Értékelési pontszám: 8

„Nagyon előzékeny, kedves, rutinos házigazda.”