2. Данія: відгуки про готелі
  3. Nordjylland: відгуки про готелі
Nordjylland Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Hotel Jomfru Ane Оцінка за відгуками: 8

“Місцерозташування.“

• Hotel Hirtshals Оцінка за відгуками: 10

“Дуже гарний та привітний господар. Гарне обслуговування, допомогли з викликом таксі.“

• Helnan Phønix Hotel Оцінка за відгуками: 6

“Щоденне прибирання, зручні ліжка та теплі номери“

• Hotel Phønix Hjørring Оцінка за відгуками: 9

“Чистий, затишний номер, із свіжим повітрям, з великою ванною кімнатою. В номері тепло і комфортно, зручне, комфортне ліжко, подушки та ковдра; чиста білизна та рушники. Привітний, уважний до ваших потреб та ввічливий персонал, смачний та разноманітний, на будь який смак, сніданок. Ресторан готелю надвечір не працює але нам запропонували повечеряти в чудовору ресторанчику зі смачною для дітей їжею, що знаходиться поруч із готелем (на відстані 3 хвилин пішки), якщо відпочивати без дітей, то поруч багато цікавих місць для вечері. Наявність парковки без додаткових оплат.“

• Hirtshals Camping Оцінка за відгуками: 8

“Розташування“

• Lønstrup Egelunds Camping & Cottages Оцінка за відгуками: 10

“Ми відпочивали сім’єю. Все дуже сподобалось. Ідеальна чистота, дуже привітний персонал. Чудове розташування. Недалеко море, центр міста, супермаркет та всі видатні місця. Надзвичайна природа. Це просто казкове місто яке ми неодмінно ще раз відвідаємо.“

• Cabinn Aalborg Оцінка за відгуками: 10

“Зупиняємось з чоловіком кожної неділі.Чисто,тихо,затишно)Дуже класний персонал,парю на рецепшені -окрема благодарність!“

• Radisson Blu Limfjord Hotel, Aalborg Оцінка за відгуками: 10

“Дуже зручне ліжко. Та смачний сніданок.“

30 найкращих готелів в регіоні Nordjylland