2. Maldivy - hodnotenia hotelov
  3. Maldivy - hodnotenia hotelov
North Male Atoll Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Villa Nautica Paradise Island Resort Priemerné hodnotenie: 10

„Vynikajúce ubytovanie, krásne pláže a pekný bazén,rozmanitá a chutná strava,úslužný a milý personál,“

• Stone Hotels Dhiffushi Priemerné hodnotenie: 10

„Jednoznačne najkrajší hotel na ostrove a taktiež najlepšia poloha hotela na ostrove - priamo na pláži. Službami sa veľmi blížil k rezortovým hotelom. Izby perfektne vybavené , čistučké, upratovali 2x za deň. Odporúčam izbu s balkónom - výhľad je neuveriteľný . Výborná strava - raňajky a večere formou bufetu s úžasným výberom svetových i domácich špecialít. Ala carte reštaurácia otvorená počas celého dňa a jedlá ako od vyberaného šéfkuchára.. klobúk dolu. Hotel je úplne nový a dúfam, že sa im bude dariť udržať si ho v prvotriednom stave čo najdlhšie.“

• Villa Nautica Paradise Island Resort Priemerné hodnotenie: 9

„Ubytovanie bolo úžastné a dúfam, že sa tam čoskoro vrátime. Vonkajšia sprcha bola perfektná, kúpeľňa čistá, bazén tiež čistý a super lehátko na pláži s krásnym západom slnka.“

• Infinity Dhiffushi Priemerné hodnotenie: 9

„Všetko bolo fajn. Penzión má 7 izieb. Izba bola útulná a čistá. Bol tam pokoj a ticho. Majiteľ Zidane zabezpečil transfer z male na ostrov a prišiel pre nás do prístavu aj odviezol do prístavu. Cestou späť sme potrebovali súkromnú rýchloloď do Male kvôli skorému odletu, Zidane zohnal ďalších ľudí a tak nás loď vyšla lacnejšie. Mali sme plnú penziu. Dostali sme menu, z ktorého sme si mohli vyberať. Výber jedál bol skromný, ale porcie boli veľké a chutné. Maldivská kuchyňa je trošku pikantná, nám chutilo, ale malému synovi varili na žiadosť nepikantné. Stačilo pol hodinu pred jedením napísať na whatsApp výber z menu. Milujeme polievky, preto sme si stále k obedu a večeri vyberali polievku plus druhý chod. Mnoho jedál bolo gluten free. Takmer ku každému jedlu bolo upražené vajíčko, veľa ovocia - pomaranče, jablká, melón. Pláž bola nádherná a veľmi blízko. Na pláž nám nosili na požiadanie slnečník. Ďakujeme, bolo nám super! Dovolenku sme si aj so synom veľmi užili.“

• Malahini Kuda Bandos Resort Priemerné hodnotenie: 10

„Úžasný ostrovček skvele služby aj vybavenie hotela. Počas našej návštevy ešte nebola otvorená detská zóna ani verejný bazén ale začiatkom roka 2024 toto všetko už bude tam pre ubytovaných. Kľud pokoj ticho len zvuk prírody a zvierat. Odporúčam si priplatiť za vilu pri pláži je to úplne iný pocit z celej dovolenky na tomto ostrove. Mohli sme vyskúšať izbu s výhľadom do záhrady ako aj vilu pri pláži a je to úplne iný svet nedá sa to vôbec porovnať dovolenka zrazu ma úplne iný význam.“

• Sky Beach Maldives - Dhiffushi Priemerné hodnotenie: 10

„Všetko, výlety prístup majiteľa Lakmala“

• Malahini Kuda Bandos Resort Priemerné hodnotenie: 3

„jedine kuchyna a vynikajuci personal v jedalni slusny zdvorili a ochotny usmiaty. recepcia slaba neochotna,jedine ze dokazali vymenit vilu co sa tyka smotnej vili bol ochotny personal ktori sa onas staral na urovni jedna sa o vilu 103 dakujeme pracovnikovy.“

• Cinnamon Dhonveli Maldives Priemerné hodnotenie: 10

„Ubytovanie, jedlo, personál, obsluha, upratovanie, ostrov, plážový servis, reštaurácie, bary, všetko bolo super, Ďakujeme čašníkovi Nasir v reštaurácii Koimala za profesionálny prístup. Bolo vidno, že manažment myslel na všetko, na každý moment počas pobytu, vrátane od prvej minúty už aj na letisku Male až do odchodu na letisko.“

• Eriyadu Island Resort Priemerné hodnotenie: 10

„Abslutne vsetko.“

• Villa Nautica Paradise Island Resort Priemerné hodnotenie: 10

„Mali sme vilu s bazénom a bolo to úplne fantastické - užili sme si krásnych 9 dní v tejto vilke. Musím poďakovať aj pani doktorke, ktorá sa o mňa profesionálne postarala keďže som dostal z vody zápal ucha - ĎAKUJEM ešte raz.“

20 Najlepších hotelov v regióne North Male Atoll