2. Γερμανία κριτικές ξενοδοχείων
  3. Βόρεια Ρηνανία - Βεστφαλία κριτικές ξενοδοχείων
Βόρεια Ρηνανία - Βεστφαλία Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• Schloss Wissen Βαθμολογία σχολίων: 5

«Πολύ φτωχό»

• Hotel Karolinger Βαθμολογία σχολίων: 8

«Καλή τοποθεσία, καθαριότητα, ησυχία.»

• Hotel-Restaurant Heute Βαθμολογία σχολίων: 9

«Πάρα πολύ καλό»

• Hotel Residenz Βαθμολογία σχολίων: 6

«Βρίσκεται σε πολύ κεντρική τοποθεσία, κοντά στον κεντρικό σταθμό των τρένων, σε στασεις τραμ και λεωφορείων. Το μπάνιο ήταν αρκετά καλό και λειτουργικό. Κάθε μέρα έμπαιναν καθαρίστριες και μας άφηναν πετσέτες και παντόφλες.»

• 25hours Hotel Das Tour Βαθμολογία σχολίων: 9

«Πολύ ωραίο ξενοδοχείο με Παρισινό θέμα από την υποδοχή μέχρι τα δωμάτια , με εξυπηρετικότατο προσωπικό ξεπέρασε τις προσδοκίες μας. Καθαριότητα σε υψηλό επίπεδο . Πλούσιο πρωινό με επιλογές Vegan και με θέα όλη την πόλη. Διπλα σε σταθμό μετρό . Εμείς παντως κινουμασταν με τα πόδια ( 25 λεπτα απο το κεντρικότερα σημεία ) και με ενοικιαζόμενα πατίνια που ειναι διάσπαρτα σε όλη την πόλη. Η τιμή ήταν ακριβή αλλα πιστεύω είχε σχέση με την επισκεψότητα της διεθνής έκθεσης για την οποία βρεθήκαμε στο Ντύσσελντορφ. Μην παραλείψετε να επισκεφτείτε το ROOF BAR στον 17ο οροφο με την καλύτερη θέα στην πόλη.»

• Carathotel Düsseldorf City Βαθμολογία σχολίων: 9

«Πολύ καθαρό, ωραίο πρωινό και η τοποθεσία του πολύ καλή!!!»

• Kommerzhotel Köln Βαθμολογία σχολίων: 10

«η τοποθεσία ήταν πολύ βολική! δίπλα στο κεντρικό σταθμό τρένου της Κολωνίας! άψογη εξυπηρετηση»

• Trip Inn Hotel Schumann Βαθμολογία σχολίων: 9

«πολύ ωραίο πρωινό και με πολλές επιλογές»

• Select Hotel Silence Garden Köln Βαθμολογία σχολίων: 7

«Πολύ καλή και ήρεμη.»

• Hotel am Augustinerplatz Βαθμολογία σχολίων: 3

«Μονο η τοποθεσία ήταν αντάξια»