2. Comentarii despre hoteluri în Germania
  3. Comentarii despre hoteluri în Rinul de Nord - Westfalia
Rinul de Nord - Westfalia Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• mk hotel remscheid Scor din comentarii: 9

„Locație bună, facilități excelente”

• „Hotelul este perfect calitate preț, mi-a depăsit asteptarile , mai ales că am venit de la mauritius hotel unde plateam 170 euro pe noapte + extra spa, sală sport, prosoape etc. În acest hotel la un pret de 80 euro pe noapte am avut totul inclus și o cameră dubla ca și suprafată comparativ cu MAURITIUS koln . Vă recomand ART OTEL din toată inima pentru o sedere placută !”

• H+ Hotel Köln Hürth Scor din comentarii: 10

„Camere spațioase, personal amabil, curățenie, mâncare diversificata și gustoasa.”

• acora Düsseldorf Living the City Scor din comentarii: 7

„Mia plăcut ca este o zonă liniștită. Micul dejun foarte bun...”

• Hotel Engbert Scor din comentarii: 9

„Hotel aflat in centrul orasului, magazine si restaurante in apropiere. Camera mare, totul curat. Personal amabil, mic dejun de calitate.”

• Hotel Montan Scor din comentarii: 6

„Curățenie,personal amabil”

• Hotel Carlton Scor din comentarii: 1

„Nimic”

• „Foarte curat și îngrijit, Personal discret , dar prompt și util.”

• „Nu este posibil posibil ca un hotel să închidă recepția la ora 22:00, hotelul era închis și nu am putut beneficia de cazare în condițiile în care banii au fost încasați înainte. Dacă tot vrei sa închizi hotelul la ora 22:00 poți transmite oaspeților check in digital prin sms sau email. Scandalos !!!”

• Mauritius Hotel & Therme Scor din comentarii: 1

„Raport calitate preț , nu mi-a plăcut nimic , 170 euro pe noapte , iar când am ajuns la locatie mi-au spus că nimic nu este inclus , spa cost extra , prosoape pentru spa si capot alt cost extra , sală cost extra , extra pentru tot , practic pentru 170 euro pe noapte am avut o cameră minusculă de maxim 15m2 cu un mat matrimonial minuscul maxim 1,60 m latime , iar să pot beneficia și de spa ma costat aproximativ 80 euro extra pe zi pentru 2 persoane !!! Deci este cel mai prost hotel ca și servicii din câte am întalnit peste tot în europa, dacă doriți să aveti o relaxare plăcută evitati acest hotel !!!! Clar nu o să mă mai întorc niciodată !!!”