2. Таїланд: відгуки про готелі
  3. Таїланд: відгуки про готелі
Північний Таїланд Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Stay Here Hostel Оцінка за відгуками: 10

“Доброзичливий персонал, який задає хороший настрій готелю, добре орієнтується по місту та готовий дати рекомендації; кімнати та спільні приміщення чисті та комфортні; постіль однотипна, біла; після чекауту дозволили залишити сумки та ще побути потрібний час; на кухні можна користуватися холодильником, плитою, чайником, посудом(є все необхідне, навіть більше), та набирати воду для пиття; швидкий wifi; рекомендую для solo traveler“

• Socialer Coliving & Coworking Space Оцінка за відгуками: 10

“Новенький та чистий хостел зі смачною кавою та прекрасним коворкінгом.“

• JJ hut hotel Оцінка за відгуками: 8

“Доволі приємний за свої гроші готель, доволі старі меблі і жорстке ліжко , але дня однієї ночі цього достатньо, для мене співвідношенн ціна-якість ідеальна“

• Maesalong Villa Оцінка за відгуками: 8

“Все було добре. Трохи далеченько від 7/11 та ринку, але то таке“

• Jasmin Resort Оцінка за відгуками: 6

“Була якась плутанина з номерами. Я замовляв не ті номери, що нам дали, але не було ні часу ні бажання з цим розбиратися. Заміна була більш-менш нормальна“

• Nimman Expat Home Оцінка за відгуками: 8

“Чудова кімната за дуже приємною ціною. Є спільна кухня. Не найцентральніше розташування, та можна досить швидко дійти як до центру міста, так і до великого торгового центру.“

• Blue Dream Guesthouse Оцінка за відгуками: 7

“Everything is fine“

• QUU HOTEL Chiang Mai Оцінка за відгуками: 10

“Чисто, зручні ліжка, тихо, супер персонал“

• Nakaraj Princess Chiang Rai - Walking Street Оцінка за відгуками: 10

“Дуже приємні володарі цьго отелю. Він трохи переносить років на тридцять тому, але це навіть цікаво. Чудовий сніданок. Великі кімнати. Все дуже добре!“

• BED Friends Poshtel Оцінка за відгуками: 9

“Дуже хороший новий хостел за добру ціну! Привітний персонал, розташування центрове - автостанція та Clock Tower в межах 5 хв.“

30 найкращих готелів в регіоні Північний Таїланд