2. Словенія: відгуки про готелі
  3. Notranjska: відгуки про помешкання для відпустки
Notranjska Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• Apartma Grže Оцінка за відгуками: 10

“Гарні апартаменти з повноцінною кухнею,достатня кількість посуду,вітальні чай,кава,цукор,цукерки,вода та вино; достатня кількість рушників, зручні ліжка, чиста постіль, чистота в апартаментах; поруч супермаркети“

• Apartma Grže Оцінка за відгуками: 10

“дуже, дуже сподобався готель. маленький, дуже камерний, чистий, привітний персонал. готель розташован біля двох супермаркетів і достатньо близько до Постойної ями, 25 хвилин пішки. після відвідуванні печери можно ще скупатися в Адріатичному морі в Портороші, 45 хв відстань на машині. чим ми і скористалися.“

• Domačija Bubec Оцінка за відгуками: 10

“Неймовірно приємні люди в цій країні. Ми запізнилися ( 22.00) на заселення, приїхали о 22.30, коли господиня закладу дізналася, що ми голодні, а заклад повинен був вже зачинятися, то для нас особисто зловили риби, на місці, приготували ще і напоями пригостили. Поклали спати у неймовірно зручне ліжко та на супер зручні подушки. Сніданок дуже ситний та великий. Дякуємо Вам. Шановна Анна. Від щирого сердця бажаємо Вашій родині успіху і міцного здоровья. Саме такі люди як Ви роблять Вашу країну такою прекрасною. Скучаємо.“

• Apartments Krašna Оцінка за відгуками: 8

“Поруч із приміщенням парковка (3 м). Тихий район. Є все необхідне для проживання.“

• Apartments Krašna Оцінка за відгуками: 7

“Зручна парковка для авто. Приємний господар, що зустрів пізно вночі, на дорозі, оскільки будинок знаходиться вглиб вулиці. Чисто.“

• Apartment & rooms Grmek Оцінка за відгуками: 9

“Затишні апартаменти з усім потрібним. Достатньо місця для зручного розміщення усієї сім'ї. Тихе, мальовниче місце.“

• Newly adapted 3-room apartment Оцінка за відгуками: 10

“Хороша квартира для відпочинку в дорозі з сім"єю. Хороше розташування, наявність парковки для авто. Навколо будинку було розвішено герлянди, тому атмосфера була приємною. Окремо хочу відзачити можливість пізнього заселення, та доступ без господаря, що для нас є дуже зручним.“

• Apartment Knap Оцінка за відгуками: 9

“Квартира виправдала наші очікування. Ми проживали з двома особами на візках. Один повільно міг піднятися по сходах а другого вдвох закочували по сходах. Ця квартира - це найкрпще , що ми змогли знайти з наштит вимогами поблизу Церкниці.“

• Apartments Krašna Оцінка за відгуками: 8

“Апартаменти чисті, є все необхідне для проживання, дуже привітливі власники.“

• Newly adapted 3-room apartment Оцінка за відгуками: 10

“Чистота, стан квартири“