2. Srí Lanka - hodnotenia hotelov
  3. Badulla District - hodnotenia hotelov
Badulla District Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Sky Garden Ella Priemerné hodnotenie: 10

„Všetko, lokalita je výborná na prechádzky po okolí. Blízko je na Little Adams Peak, do Ninearch bridges a do centra je to peši 5 min. Ubytovanie je veľmi pekne, veľmi milý domáci a jeho rodina. Je ochotný pomôcť zo všetkým. Je to naše 3 ubytovanie na Sri Lanke a z nášho pohľadu najlepšie zo všetkých. Domáci vlastní aj tuk-tuk, na požiadanie spraví prehliadku za dobrú cenu. Nám ukazal chrám 2100 rokov starý s nádherným starymi maľbami. Odporúčame všetkým, za poskytnuté služby veľmi dobrá cena.“

• Okeed Ella Priemerné hodnotenie: 10

„Najlepšie ubytovanie čo sme na Srí Lanke mali. Veľmi dobre situované v horách s nádherným výhľadom. Príjemný a milý ľudia, ktorý tam žijú a starajú sa o vsetko. Bohaté raňajky, ktoré boli naozaj jedny z najlepších ktoré sme mali, a navyše sú v cene. Majiteľ nám požičal scooter za výhodnú cenu. 10/10“

• Pepper Garden Resort Priemerné hodnotenie: 10

„Neskutočne milá pani majiteľka, vyborne ranajky a vecera. Vzialenost 10 min peso od vlakovej stanice a napriek tomu v tichom a kludnom prostredi. Perfektne“

• Ella Rock Heaven Priemerné hodnotenie: 9

„Rodinný hotel situovaný kúsok od centra, s nádherným výhľadom a maximálne ústretovým personálom (3 bratia). V deň nášho skorého odchodu z hotela (06.30 ráno) nám pripravili kompletné raňajky a nie ako to býva zvykom v iných hoteloch a destináciach, tzv. take away raňajky v boxe.“

• Tree House Cafe Ella Priemerné hodnotenie: 10

„Najlepsie raňajky“

• Mountain Heavens Priemerné hodnotenie: 10

„Vyhlad“

• Ella Dream Mount Priemerné hodnotenie: 9

„milý personál, veľkosť izby a terasy + výhľad z terasy, okolie ubytovania, veľkosť kúpeľne, výborné raňajky, pohodlná posteľ“

• Misty Elegance - Ella. Priemerné hodnotenie: 10

„Nádherne ubytovanie so skvelou polohou - v krásnej prírode, ale blízko centra. Pán majiteľ bol veľmi nápomocný, takisto ľudia, ktorí tu pracovali boli veľmi šikovní. Na tomto ubytovaní sme mali najchutnejšie raňajky na Srí Lanke - veľká porcia a dokonalo chutné. Izba bola krásna a hlavne super čistá. Cítili sme sa tu veľmi príjemne.“

• Ella Soul Resort Priemerné hodnotenie: 8

„Ubytovanie bolo v tichej lokalite, ale blízko centra. Wifi fungovala bez problémov, parkovanie hneď pri hoteli. Páčili sa nám raňajky na terase s možnosťou výberu typu raňajok z menu. Treba dať pozor, pretože nie pri každom menu ponúkajú aj ovocné šťavy (treba zvlášť doplatiť).“

• Fair View Cottage Priemerné hodnotenie: 10

„Poloha, typ ubytovania, ranajky“