2. Німеччина: відгуки про готелі
  3. Німеччина: відгуки про готелі
Oberstaufen Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• Ferienwohnungen am Schlossberg Oberstaufen Оцінка за відгуками: 10

“Дуже комфортне, затишне помешкання. І в номері, і в коридорі все зроблено з такою любов´ю і турботою про мешканців! Всі меблі у помешканні (ліжка, диван, крісла) дуже зручні. Інтерьєр дуже сподобався. Посуд чистий, зручний, в дуже гарному стані і його достатньо. Приємно вразило, що можна в будь-який момент прямо в будинку знайти те, що,можливо, забули купити в магазині: напої, солоденьке, капсули для кавоварки. І спосіб розрахунку за ці товари дуже милий)). Не можу нічого сказати про сніданок - ми його не замовляли - але думаю, що він теж чудовий. До речі, на ранок до свого сніданку можна замовити свіжу випічку.“

• Ferienwohnungen am Schlossberg Oberstaufen Оцінка за відгуками: 10

“Чудовий автентичний готель. Відразу якось себе відчуваєш, що ти потрапив у ту саму Баварію, про яку тільки до того читав та чув. Сервіс чудовий. В номері є все необхідне. В холодильнику ми знайшли пакет смачного Альгойського молока) В лоббі, в холодильнику, можна взяти свіже пиво та інше. Все коштує в середньому 2 євро, які потрібно кинути в копилку у вигляді зеленої корівки.“

30 найкращих помешкань для відпустки у регіоні Oberstaufen

на основі 4 689 відгуків про помешкання для відпустки на Booking.com