2. Австрія: відгуки про готелі
  3. Австрія: відгуки про готелі
Вольфгангзее Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Hotel Carossa bed&breakfast Оцінка за відгуками: 7

“Місцерозташування ідеальне для короткої ночівлі. Дуже красива природа навкруги. Тиша альпійських лугів. Навкруги гарні пішохідні маршрути. До озера Санкт Вольфганг легко дістатися на машині. Безкоштовна стоянка.“

• Seehotel Billroth Оцінка за відгуками: 10

“Вид Розташування Архітектура Персонал Сніданок“

• Schwarzes Rössl Оцінка за відгуками: 8

“Хороше розташування в центрі містечка з мальовничим видом з балкону“

• Seehotel Billroth Оцінка за відгуками: 10

“Ми планували відпочити один день й їхати далі. Але місце було настільки привабливо, що ми залишились ще на добу. Нам приємно було мандрувати по озерам, та повертатися в цей отель“

• Landhaus zu Appesbach Оцінка за відгуками: 9

“Локація супер... Такі форми сніданку мені не дуже подобаються.... Хоча все було вишукано та смачно.“

• zum Sigismund - kiss & sleep Оцінка за відгуками: 10

“Дуже модерний готель. Комфортно та затишно. Гарно провели час. Суперове місто для єднання з природою. Дуже еффектний вид з вікна та ці Альпи просто причаровують (навіть у ночі). Види просто неймовірні та кришталево чисті озера манять тебе повернутись сюди якомога швидше та довше провести час з природою та добрими людьми. Дякуємо за враження. Реєстрація пробігає в іншому комплексі що називається "Berau". Їхати туди примерно 2 кілометри.“

• Hotel-Garni Schernthaner Оцінка за відгуками: 5

“Ми були 3 дні зразу після Нового року і нас все влаштувало. Теплий номер, зручна парковка, біля самого підйомника.“

• Hotel Furian Оцінка за відгуками: 10

“привіт, трохи спізнилися і невстигли до заселення, але адміністратор нас півтори години чекав. Дякуємо“

20 найкращих готелів в регіоні Вольфгангзее