2. Grécko - hodnotenia hotelov
  3. Grécko - hodnotenia hotelov
Olympus Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Olympian Bay Grand Resort Priemerné hodnotenie: 9

„Čistota.“

• Hotel Olympion Priemerné hodnotenie: 10

„Skvelé miesto aj personál.“

• Panorama Inn Hotel Priemerné hodnotenie: 8

„Vsetko dobre“

• Olympian Bay Grand Resort Priemerné hodnotenie: 1

„S priateľom cestujeme celkom dosť takto cez booking a tento hotel je ukážkový prípad toho že hotel vie byť pekne odfotený no realita je niekde úplne inde. Hotel od postavenia do tejto doby nebol podľa mňa vôbec rekonštruovaný čo môže byť kľudne aj 40 a viac rokov. Nábytok opotrebovaný posteľ zničená na zábradliach sa olupovala farba, špinavé sedačky v lobby bare, nedostali sme uteráky na izbu a veľa ďalších vecí... Zaplatený sme mali all inclusive raňajky boli chudobnejšie no vedeli sme si vybrať na obed to už bolo horšie tam bol veľmi malý výber 2 druhy mäsa ku všetkému zemiaková kaša alebo šaláty. Pitie v all inclusive predkladané nápoje a pivo bolo v takom štýle že vyčap bol samoobslužný no strašne penil a nedal sa regulovať chýbal regulátor prietoku takže to bolo k ničomu plný pohár peny. Okolie hotela bolo tiež zanedbané odpadky v tráve odpadky na pláži... Plážový bar nefungoval pravdepodobne nebola sezóna ale niekde nebolo uvedené že mimo sezóny nebude otvorený. V kolí hotela nič nebolo a dokonca v najbližšom meste cca 15km sme vôbec nenašli otvorenú lekáreň takže keď je siesta a vám bude zle v grécku vám nepomôžu 🤦. Toto ubytovanie sme si vyberali kôli tomu aby sme si skrátili cestu z Albánskeho Ksamilu domov a mali sme tu byť 3 dni no pobyt sme ukončili o deň skôr, takže sme vlastne prespali len jednu noc. Bolo to jednoznačne neporovnateľné s Albánskom, či už hotel, strava, okolie, sluzby.“

• Hotel Rastoni - Helvetia Priemerné hodnotenie: 10

„Výborná lokalita a úžasný výhľad na more, skvelí majitelia, cítili sme sa perfektne, ďakujeme:)“

• Hotel Rastoni - Helvetia Priemerné hodnotenie: 10

„Peke izby, super majitelia zo Slovenska, chutne ranajky a parkovanie motoriek bolo mozne priamo pred hotelom“

• Apartments Kalina Priemerné hodnotenie: 7

„Milý majiteľ, pekné prostredie. Klíma na izbe, dostatočne veľká izba. Viditeľne zrekonštruovaná izba.“

• Hotel Olympion Priemerné hodnotenie: 8

„Ubytovanie, raňajky aj personál bol super“

• Robolo Boutique Hotel Priemerné hodnotenie: 10

„Vyborne ranajky, mily personal, krasne zariadenie“

• Tropicana Priemerné hodnotenie: 10

„Expresné vybavenie ubytovania. Výborné raňajky. Veľmi dobrá cena.“