2. Grécko - hodnotenia hotelov
  3. Grécko - hodnotenia hotelov
Olympus Overené hodnotenia dovolenkových prenájmov od skutočných hostí

• Garden House Katerini Priemerné hodnotenie: 10

„Apartman bol blizko mesta, zahrada k dispozicii, vybavena kuchyna, mili domaci😉“

• Εlvina apartments Priemerné hodnotenie: 10

„Áno bolo tam pekne a veľmi mýli a priateľský domáci a pohostinní 😊😊 vrelo odporúčam“

• San Giorgio Priemerné hodnotenie: 10

„Ubytovanie bolo pekné, priestranné, malo funkčnú klimatizáciu, domáci bol veľmi ochotný a ústretový, vyhovel nám s požiadavkou na parkovanie motoriek vo dvore.“

• Sissy's Boutique Apartments Priemerné hodnotenie: 9

„Lokalita, mesto, pláž, ...“

• Dimitra's Apartments Priemerné hodnotenie: 10

„Apartmány sa nachádzajú v Olympiaki Akti, čo je neďaleko Paralie (dá sa prejsť pešo vybudovaným chodníkom popri pláži alebo na bicykli- čo je tiež vybudovaný chodník). Táto oblasť je trochu tichšia ako Paralia, čo nám vyhovovalo, z ubytovania to bol kúsok na pláž, večer sa dalo pekne prechádzať po mestečku. My sme mali dostatočne veľkú izbu, boli sme najvyššie, bolo super, že tu bola aj klimatizácia, lebo slnko v lete dosť hrialo, mali sme aj krásne veľký balkón, kde sa večer dalo posedieť. Na izbe bola manželská posteľ a ešte jedna pre jedného človeka, malá kuchynka, ktorá absolútne stačí aj so základnými riadmi, príbormi, hrncami, bola tu aj elektrická dvojplatnička, rýchlovarná kanvica, chladnička, jediné čo nebolo ale my sme si zobrali z domu bola vývrtka/otvarák na fľaše. V izbe bol aj televízor. V kúpeľni bol sprchový kút, záchod, umývadlo. Uteráky a posteľnú bielizeň sme dostali čistú 1x za 12 nocí - ale ani netrebalo častejšie meniť. Jednu noc sme ale nespali na izbe. Vedľa ubytovania je supermarket, hneď naproti pekáreň. Ubytovanie vlastní veľmi milá rodina, domáci boli naozaj veľmi priateľský, pri príchode nás v chladničke čakala vychladená minerálna voda a 2 limonády, na záver sme dostali suvenír v podobe olivového oleja, domáci sa nám snažili aj odporúčiť, kde sa dá ísť do okolia čo vidieť, keď sme niečo potrebovali tak zariadili :) Veľkým bonusom ubytovania je aj parkovisko naproti, ktoré je vyhradené pre Dimitras apartments, domáci aj strážia aby tam parkovali hostia. Ubytovanie rozhodne môžem odporúčiť, keby sa tu vrátime, tak by sme si opäť vybrali to isté.“

• Villa Dimitris Priemerné hodnotenie: 10

„Užasna dovolenka vGrecku ubytovanie perfektne so sluźbami ako v hoteli vymena uterakov postelnej bielizne upratovanie izieb boli sme velmi spokojny Nadherna zahrada s krbom ktory sme aj po večeroch využili“

• Olympos Suites Apartments Priemerné hodnotenie: 8

„Blízko pri mori, nedeleko promenady, príjemný ochotný personal.“

• „Veľmi dobrá lokalita. Tiché okolie. Vybavenie apartmánu perfektne na týždeň pobytu minimálne. Ak sa bude dať ešte sa vrátime“

• Elia Studio Priemerné hodnotenie: 10

„Lokalita, ubytovanie, vybavenie“