2. Німеччина: відгуки про готелі
  3. Німеччина: відгуки про готелі
East Frisia Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• Ferienhaus Jahn Оцінка за відгуками: 10

“Просторий будинок, велика територія, тераса, барбекю. Все необхідне на кухні.“

• Hafen-Apartment Aurich Оцінка за відгуками: 10

“Все було супер!!!“

• Ferienhäuser Freiblick Оцінка за відгуками: 10

“Дуже привітна господиня. Крім того, що віддала нам ключі, ще підказала які цікаві місця є неподалік та як краще та швидше до них дістатися. Будинок для відпочинку чистий, теплий. Є можливість готувати навіть у духовці! Ми з чоловіком прожили там два дні та усім дуже задоволені!“

• Karins Kotte Оцінка за відгуками: 9

“Затишне місце.просторий,великий будинок,2 санвузли,2 спальні,велика кухня,велика ванна кімната.вихід на задній двір,додатковий вихід з кухні назовні.чисто,2паркомісця в дворі під накриттям.рекомендую!“

• Haus Schimmelreiter Оцінка за відгуками: 8

“Розташування, приємні побутові дрібнички на кухні“

• Ferienwohnung Waterkant Оцінка за відгуками: 10

“все було відмінно. чисто все необхідне є для життя ціна якість на найвищому рівні“

• Ferienwohnung Möwenblick Оцінка за відгуками: 10

“Все дуже чудово, і місцезнаходження і самі апартаменти. Власник привітний і ввічливий.“

• Jabjemööh's Huus Оцінка за відгуками: 5

“РОЗТАШУВАННЯ 🏡 Будинок знаходиться у тихому і затишному місці, недалеко є річка де можна поплавати на човнах, поруч дитячий майданчик біля старої високої церкви. В будинку Вас чекає: -2 кімнати (велика на першому поверсі, маленька на другому поверсі) -невеличка кухня -ванна кімната з душем і туалетом. ПРИГОДИ ⛺ Ночівля була більше схожа на пригоди, ніж на відпочинок. Якщо ви невибагливі і полюбляєте пригоди та казкові будиночки, то цей варіант буде дуже цікавим для Вас! Адже цей будинок що всередині, що ззовні, нагадує якийсь окремий казковий фрагмент. Наші двоє маленьких дітей були в захваті від будинку - ліжко взято як ніби з якоїсь казки, а другий поверх нагадував таємниче горище з якогось фентезі фільму. Але якщо ви, як і моя дружина 😉 полюбляєте комфорт/чистоту/сучасний дизайн/сервіс і хочете просто відпочити - тоді цей варіант точно не для Вас 🚫 Хоча ми змушені визнати - хоч цей готель дуже старий, але видно що господар добре дбає про нього, наскільки це можливо все доглянуто і чисто, колоритно та неповторно. Можливо ми повернемося сюди на схилі років, як захочемо знову потрапити у казкові, але невибагливі умови)))) 🎁 Господар вранці привезла неочікуваний сюрприз - яйця, булочки, олію та каву. З цього ми змогли приготувати швидкий сніданок.“

• Ferienwohnung Arya Оцінка за відгуками: 10

“Дуже затишні і чисті апартаменти. в наявності мангал та весь посуд який потрібно. власник дуже привітний та ввічливий. нам сподобалось“

30 найкращих помешкань для відпустки у регіоні East Frisia

на основі 138 489 відгуків про помешкання для відпустки на Booking.com