2. Чехія: відгуки про готелі
  3. Чехія: відгуки про готелі
Palava Дійсні відгуки про готелі типу ''ліжко та сніданок" та міні-готелі від справжніх гостей

• Penzion Janota Perná Оцінка за відгуками: 10

“Дуже гарне місце розташування“

• Alva Pension 2 Оцінка за відгуками: 6

“Недалеко від центру“

• Pension Kiwi Оцінка за відгуками: 10

“Рекомендую цей готель. Дуже сподобалося, що можна поселитися в ночі. Інструкція про знаходження ключа проста та зрозуміла. Вся інформація пройшла в повідомлення відразу після бронювання. Номер - сучасний, чистий, все необхідне було в достатній кількості. Фото та опис відповідає дійсності.Рекомендую на 💯.“

• Penzion Bouquet Оцінка за відгуками: 4

“Гостинний персонал. Чудове розташування.“

• Penzion Lederer Оцінка за відгуками: 10

“Стильні номери, зроблоні зі смаком. В кожному номері є чайник і чай. Сніданок тут за додаткову вартість, але для дітей до 6 років безкоштовно, включає яєчню, м'ясну та сирну нарізку, хліб, смачний кампот, а також кава чи чай на вибір. Подається гостям кожному особисто. Ми були в помешканні одні і могли скористатися всіма зрочностями включаючи внутрішній дворик та безкоштовну парковку.“

• Alegria Natur Apartments Оцінка за відгуками: 10

“Наше перебування пройшло чудово, апартаменти мали все необхідне і комфортно, і чудовий господар“

• Restaurace a Penzion Praha Оцінка за відгуками: 9

“Номери готелю знаходяться прямо над жвавим рестораном, який припиняє роботу о 22–00. Ресторан із смачною та якісною їжею та напоями. Номери досить просторі, постіль чиста, подушки не зручні синтетичні та комкуваті. У нашому номері світло у коридорі вмикалось автоматично за датчиком руху, а кондиціонер також був розміщений у коридорі, тож вночі, якщо хтось вийде із кімнати всі прокинуться( кондиціонер один). Санвузол великий, зручний, чистий. Хотілось би кращу звукоізоляцію на вікнах, зранку, коли починається рух транспорту, то трохи заважає. Але в цілому, рекомендую.“

• Pension Euro Оцінка за відгуками: 9

“Гарне затишне місце. Найкраще співвідношення ціни та якості. Був дуже вражений україномовним обслуговуванням. Дуже смачні сніданки.“

• Penzion Zatisi Оцінка за відгуками: 5

“Персонал, місцерозташування, оздоблення“

• Naturální vinařství Tomáš Křížek, Penzion Dvorek Оцінка за відгуками: 10

“Затишно, чисто, подвірʼячко в а-ля італійському чи санторінському стилі🥰 Просто мило, приємно, персонал ввічливий❤️ Сніданки в шведському стилі, їж скільки хочеш.“