2. Чехія: відгуки про готелі
  3. Чехія: відгуки про готелі
Palava Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• Apartmán Astrid 4 Оцінка за відгуками: 10

“Зручно не. Далеко від траси але не на самій, тому не чути . В помешканні є все для проживання. Пралка, сушарка, кавоварка, і так далі. Чисто, охайно. В помешканні тепло і комфортно. Господар привітна людина.“

• Apartmán Kristýna Оцінка за відгуками: 9

“Чисто, прибрано, парковка поряд. Привітні власники.Якщо потрібно в холодильнику за додаткову плату вино/пиво. Апартаменти відповідно до фото. Рекомендую.“

• Pension Archa Mikulov Оцінка за відгуками: 8

“Великі апартаменти, зручно і швидко доїхати з Відня. 55 хвилин.“

• Saeli Apartments Оцінка за відгуками: 10

“Дуже гарне помешкання. Відповідає вимогам відпочинку. Дуже сподобалась.“

• Palava eu 12 Оцінка за відгуками: 10

“Все!!!“

• Palava eu 12 Оцінка за відгуками: 8

“Чудовий готель, дуже комфортний. Чисто, тепло, гарна територія.“

• Apartmán Bella Оцінка за відгуками: 10

“Сподобалось ВСЕ!!! Дуже чисто, охайно, в апартаментах було все необхідне, навіть для жінок))) Інтерʼєр шикарний. Доїзд і Доступ до апартаментів, завдяки підказкам, ЛЕГКИЙ і ЗРОЗУМІЛИЙ. Я прям закохалась в ці апартаменти.“

• Palava eu 11 Оцінка за відгуками: 10

“Дуже гарне місце розташування. Великі апартаменти, дуже класна тераса. Вид на озеро.“

• Apartmány u Pálavy Оцінка за відгуками: 10

“Затишне подвірʼя, кімнати. Всі зручності присутні. Дуже привітні господарі. Враження приємні. За нагоди зупинимось там ще раз“

• Palava eu 8 Оцінка за відгуками: 10

“Дуже чудове місце! Реальність перевершила очікування!!! Гарна і доступна інструкція як попасти в номер, де припаркувати авто, де знайти ключ і як відкрити ворота. Ми приїхали опівночі і легко попали в свій номер без сторонньої допомоги просто діючи за інструкцією яка надійшла на електронну пошту. Коли зайшли в номер - а там тепло, чисто, гарно! Запашна постіль, чистий санвузол! Зранку пробудив схід сонця через панорамні вінка і шикарний вид на озеро! Посуд, холодильник і все інше про краса! Дуже дякуємо і рекомендуємо! Діти були в захваті! Гарно дякуємо власникам за організований комфорт і зручності!“

30 найкращих помешкань для відпустки у регіоні Palava

на основі 15 938 відгуків про помешкання для відпустки на Booking.com