Parnassos Ski Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Pan Hotel Оцінка за відгуками: 7

“Чудовий краєвид з балкону. Чисто. Для того щоб переночувати одну ніч в Дельфах ОК.“

• Hotel Orfeas Оцінка за відгуками: 8

“Готель в неймовірно красивому місці. Нам дали номер з неймовірним видом на гори і море. Номер був чистим, просторим, охайним. Свіжа постіль та рушники. За таку ціну - дуже хороший варіант на 1-2 ночі.“

• Castri Hotel Оцінка за відгуками: 10

“Фантастичний вид з балкону на море, горе, місто і оливкову долину. Привітлива хазяйка. Затишне, маленьке місто в горах. 15 хвилин пішки до розкопок Дельф. Також рекомендую спуститися в долину, в місто Галаксіді (30 хв на автомобілі), дуже гарне, невеличке місто на березі моря з чудовою набережною та невеличкими пляжами.“

• Castri Hotel Оцінка за відгуками: 10

“Чудовий готель. Зручні ліжка. Неймовірні пейзажі. Запаркувалися біля готелю , з цим не було проблем“

• Pan Hotel Оцінка за відгуками: 9

“Чудове розташування, номер з видом на гори та на море, чистота все було дуже чисто, постільна білизна та полотенця чисті, сніданок чудовий! Привітний персонал. Доя нас це було не важлиао але готель обладнаний ліфтом!“

• Pan Hotel Оцінка за відгуками: 9

“Гарний готель в маленькому античному місті.“

• Hotel Orfeas Оцінка за відгуками: 9

“Смачний сніданок і гарна локація.“

• ViP Chalet 4 Seasons Оцінка за відгуками: 9

“Наше перебування у VIP Chalet справило найкраще враження. Дуже атмосферна територія і номери. До гірськолижного курорту 20 хв машиною - це було важливо для нас, оскільки ми приїхали кататися на сноубордах. Сніданки смачні. Персонал чуйний. А ще ми були зі своєю кішкою. І це теж було важливо для нас, аби готель був pets friendly.“

• Domotel Anemolia Mountain Resort Оцінка за відгуками: 7

“Персонал привітливий і допоміг з усіма проханнями.“

• Hotel Orfeas Оцінка за відгуками: 10

“Дуже ввічливе відношення. Привітні та уважні люди. Створюють певну атмосферу, що не залишає байдужим. Незвично тихо, навіть вдень. Відпочиваєш на 100%.“

30 найкращих готелів в регіоні Parnassos Ski