2. Естонія: відгуки про готелі
  3. Pärnumaa: відгуки про готелі
Pärnumaa Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Pärnu Hotel Оцінка за відгуками: 5

“Чистий номер. Привітний персонал. Нормальний сніданок, але вибір невеликий.“

• Pärnu Villa Harmony Оцінка за відгуками: 7

“Чисто, співвідношення ціни та якості хороше. Дякую“

• Hotell Tammsaare Оцінка за відгуками: 10

“Сподобалось усе! Гарні нові апартаменти з видом на річку. Парковка. Чисто. Навіть проплачений нетфлікс. Краще місце, де ми зупинялись за весь час. Рекомендуємо!“

• Janno apartment Оцінка за відгуками: 9

“Все сподобалося“

• Estonia Resort Hotel & Spa Оцінка за відгуками: 8

“Все сподобалося: була можливість заселитися в номер трохи раніше зазначеного часу; чистий і зручний номер, смачний і різноманітний сніданок. Приємне перебування у СПА.“

• Pärnu Villa Harmony Оцінка за відгуками: 10

“... А буває ідеш по світу і проходить повз тебе людина Так - неначе проносить квіти , і тобі віддає половину.“

• Supeluse 23 Holiday Home Оцінка за відгуками: 9

“Чудове місце розташування, в будинку було чисто і комфортно. Все необхідне для відпочинку було в наявності.“

• Estonia Resort Hotel & Spa Оцінка за відгуками: 10

“Все дуже чудово!!!Все дуже файно!!!Дякуємо вам!!!“

• Villa Ammende Restaurant and Hotel Оцінка за відгуками: 10

“Дуже автентична атмосфера, чудове розташування, привітний і дбайливий персонал готелю, безкоштовний паркінг і просто неймовірний і дуже смачний сніданок. Це просто неймовірне місце у яке однозначно хочеться повернутися. А що найприємніше, то це гідна ціна за таке обслуговування: ми заїхали уночі, з маленькою дитиною, нам все показали, на моє прохання дитині принесли додаткове ліжко і навіть пропонували його постелити. Дуже задоволена і дуже рекомендую!“

• Wasa Resort Hotel, Apartments & SPA Оцінка за відгуками: 8

“Зручний та привітний SPA. Комфортна температура води в басейні.“