2. Франція: відгуки про готелі
  3. Франція: відгуки про готелі
Pays du Mont-Blanc Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• Chalet Le petit paradis - Chamonix-Mont-Blanc Оцінка за відгуками: 10

“Великий просторий будинок із дуже красивою терасою з видом на гори😍“

• Apt Nala - Sunny Renovated Duplex - 2bed apt - Views - Hikes Оцінка за відгуками: 10

“Все сподобалось! Ці апартаменти нагадують маленький будинок! Дуже уютно, комфортно спати! Гарні ліжка та подушки! Вікно з зорями для дитини було справжнім чудом!“

• Residence & Spa La Grande Cordée Оцінка за відгуками: 7

“Ми відпочивали в 34 номері. Вид з вікна суперовий! Готель на височині і шикарний вид на гори!! Код для входу в готель і в апартаменти нам прислали електронною поштою. Бронювали за 7годин до заїзду- це було спонтанне рішення. Вранці забронювали а ввечері ми приїхали. Дивне прохання прислати фото документа і номер карти з останіми 4 цифрами.Ми були в березні, людей було мало. В готелі тиша і персоналу ми не знайшли. Заселення безконтактне. В номері було тепло, гаряча вода була весь час, було чисто але нюанси були, запах пилу і пил в батареях і старих шторах. Вся техніка працювала окрім телевізора. Фен є але слабий для довгого волосся. Ванна нова. Матраци зручні, подушки- ні. Ліжко, ковдри, подушки- старі, матраси і подушки в чохлах. Уважно читайте опис приміщення- постіль та рушники не входять у вартість і вам їх не дадуть. Коштують - постіль 18євро на одне ліжко, 9євро рушники для однієї персони. Нам не видали постіль хоча в дорозі ми розмовляли з менеджером. Ночували без постільної. Наступного дня поїхали в магазин і купили свою постіль( мали вдачу- набір коштував 13євро). Посуду вистачає- тарілки, сковорідка, кастрюлі. Ліфт працює, парковка навколо готелю, сміття- трохи треба пройти вниз і там контейнери. До магазинів далеко, дорога гірська. Нам сподобалось але не супер.“

• Les Fourges Оцінка за відгуками: 3

“Місцерозташування“

• Apartment Grepon 2 Оцінка за відгуками: 10

“Маленька, але дуже зручна кухня, було все що необхідно.“

• Les Balcons du Savoy Оцінка за відгуками: 7

“Розташування супер.Сніданок смачний. Вигляд з номеру фантастичний!“

• “Маленька затишна квартира. Обладнана кухня. Є все необхідна. Чисто. Комфортний сервіс. Приїздили пізно, самостійно забрали ключі та без проблем заселилися вночі.“

• Dormio Resort Les Portes du Mont Blanc Оцінка за відгуками: 10

“Розташування, та атмосфера“

• B&B Chalet Les Frenes Оцінка за відгуками: 9

“Привітний персонал, зручне розташування (1 хвилина ходьби до автобусної зупинки), смачні круасани на сніданок“

• Résidence Pierre & Vacances La Rivière Оцінка за відгуками: 10

“Дуже комфортне розташування готелю, недалеко від залізничного вокзалу, поруч центр міста, кафе, ресторани, піцерія. Чудовий вид з вікна. Чистий номер. Привітний персонал. Ми приїхали раніше, ніж можна було заїхати в номер, то лишили речі в камері схову готелю.“

30 найкращих помешкань для відпустки у регіоні Pays du Mont-Blanc

на основі 49 158 відгуків про помешкання для відпустки на Booking.com