2. Хорватія: відгуки про готелі
  3. Хорватія: відгуки про готелі
Pelješac Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Apartments Kula Оцінка за відгуками: 10

“Зручно, затишно, дуже тактовний і привітливий персонал. Вода в басейні дуже чиста. Територія за рахунок зелені, комфортна. Поруч чудовий пляж. Дякую, цей отель зробив наше перебування у Хорватії незабутнім)))“

• Apartments Senko Оцінка за відгуками: 10

“Пані Анна виявилася дуже гостинною господинею. Вона вийшла нас зустріти, віддати ключ і зорієнтувати на місцевості. Показала, як дістатися на пляж, до магазинів та іншіх закладів. Апартаменти знаходяться у центрі містечка, з гарними вузькими вуличками, старовинним будиночками, церквами. На вході до будиночку пані Анни цілий квітковий сад! Сама квартира на другому поверсі, під дахом. Помешкання повністю відповідає опису, є все необхідне. У вас на вибір 3 пляжі, на будь-який смак (найближчий у 200 метрів від апартаментів), а також невелика гавань з цілющими грязями. Є стежка здоров'я з неймовірними краєвидами і запахом хвої та розмарину, яка ідеально підходить для прогулянок, споглядань заходу сонця ) Дуже вдячні пані Анні за чудовий відпочинок! Вдячні за смаколики та врятовані речі)))“

• Agava Apartments Mokalo Оцінка за відгуками: 9

“відпочивали з 5-річною дитиною, залишилися дуже задоволені! пляж в 5-ти хвилинах ходьби, в апартаментах чисто, є весь необхідний посуд для приготування їжі, кондиціонер працював, вид з тераси просто чарівний! Окреме спасибі за гостинність господині!“

• Apartments Juliet Оцінка за відгуками: 10

“Нові апартаменти з чудовою локацією! До центру міста 2 хв ходьби, до пляжу 5 хв. Хазяйка дуже привітна. Дякуємо за цей відпочинок!“

• Apartman Diva Оцінка за відгуками: 10

“Чудова квартира, чудова хазяйка Даніела. Все було супер, пляж, крамниці, ресторани - все в 10 хвилинах пішки.“

• Guesthouse Gradina Оцінка за відгуками: 9

“Гарно, тихо , чисто, привітливий персонал що обслуговує. Рекомендую поїхати тим хто вже трошки старший або для закоханих.“

• Pansion Villa Antonio Оцінка за відгуками: 8

“Сподобалось розташування, пейзаж просто суперовий!“

• Hotel Faraon Оцінка за відгуками: 8

“Пляж. Ціна - якість ок.“