2. Jordánsko - hodnotenia hotelov
  3. Jordánsko - hodnotenia hotelov
Petra Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Over Mountains Hotel Priemerné hodnotenie: 8

„Milé privítanie, priateľský personál, možnosť zakúpenia obedového balíčka, v budove sú aj potraviny. Postele boli pohodlné.“

• Rafiki Hostel Priemerné hodnotenie: 10

„Všetko bolo skvele. Izba, výhľad, jedlo.“

• La Maison Hotel Priemerné hodnotenie: 10

„Chcek in možný aj skôr, úžasne ranajky, parádna večera v reštaurácii na streche za malo peňazí, 1 minúta pešo od vstupu do Petry, čisto, ticho“

• Wild Dana Eco Lodge- Hotel-Eco-Camp Priemerné hodnotenie: 9

„raňajky jednoduché ale chutné (v cene ubytovania) , večera tradičná, jordánska kuchyňa (pripravovala ju p.domáca) určite najlepšia zo všetkých čo sme v jordánsku počas nášho 5 dňového pobytu jedli cena 10 JDI na osobu - ale môžete si naložiť koľko krát chcete (čaj káva a voda v cene ),neskutočne krásne prostredie, výhľad z každého ubytovania na nezaplatenie cez celopresklenú stenu (domčeky pôsobia skromne ale sú útulné) , k každej izbe je aj ohrievač a teplej vody dostatok , veľkým zážitkom je už len samotné dovezenie sa v pickupe k ubytovaniu po lesnej ceste , upozornenie : elektrika nie je k dispozícii po celú noc iba do cca 22,00 , p. Ghalib - veľmi ochotný a nápomocný človek“

• Petra Town Check-Inn Priemerné hodnotenie: 10

„Ochota personalu na recepcii bola uzasna od sameho zaciatku! Pomozu, vysvetlia, poradia kedykolvek pocas dna.“

• Valentine Inn Luxury Priemerné hodnotenie: 10

„Vybavenie hotela a izieb Strava Obsluha a personal Parkovacie miesto“

• Shaqilath Hotel Priemerné hodnotenie: 8

„Personál bol veľmi milí aj keď som do ubytovania prišiel neskoro o 23:00. Izba bola príjemná čistá a s pekným výhľadom.“

• Nomads Hotel Petra Priemerné hodnotenie: 10

„Výborná lokalita a fantastické jedlo. Veľmi milý personál.“

• Paradise Tree Priemerné hodnotenie: 8

„Súkromná terasa,parkovanie v cene,chutne raňajky,5minut od vstupu do Petry autom“

• Mussa Spring Hotel Priemerné hodnotenie: 10

„Vybavenie izby a poloha ubytovania bola skvelá. Personál veľmi milý, skúsení v cestovnom ruchu. Navyše mi pomohli pri pripravovaní prekvapenia pre moju manželku k narodeninám. Pomohli ochotne a nezištne.“

27 Najlepších hotelov v regióne Petra