2. Словаччина: відгуки про готелі
  3. Словаччина: відгуки про готелі
Pezinska Baba Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Hotel Tilia Оцінка за відгуками: 4

“Готель розташований у маленькому, тихому містечку.“

• Hotel Tilia Оцінка за відгуками: 8

“Гарний, тихий готель, трохи старенький, але все чисто, акуратно, смачні сніданки, немає великого різноманіття, але все смачне) є велика парковка, залишались на одну ніч, все сподобалось)“

• Boutique Hotel Pri Mlyne Lozorno Оцінка за відгуками: 8

“Відсутність комунікації з гостем. Тормозять на рецепції по всім питанням. Погано знають англійську. Не привітні.“

• Hotel Rozálka Оцінка за відгуками: 10

“Коні, природа, тиша“

• Palace Art Hotel Pezinok Оцінка за відгуками: 10

“Готель знаходиться прямо в замку. Парковка під стінами замку, тож доведеться трохи пройтися з речами, метрів 200-300. Сам замок відреставрований та досить гарний. Прямо біля замку знаходиться парк. На території замку є ресторан. Номер - дуже гарний, все нове і красиве. На підлозі дуже мякий ковер. Я би сказав, що все ідеальне. ми приїхали в 21:45 і ресторан вже зачинявся, то ж нас пригостили сиром фрі і молодою смаженою картоплею, було дуже смачно. Думаю і інші страви у них такі самі смачні. Сніданок досить різномаїтний, є все що могло б захотітися. На сніданок дають своє місцеве шампанське. Під замком знаходятся винні погреби. Ще є міні музей з мотоциклами Ява. Все в гарному стані.“

• Hotel Rozálka Оцінка за відгуками: 8

“Наявність дитячого майданчика, спортивних полів, коней“

• Hotel Jeleň Оцінка за відгуками: 9

“Знаходиться в самому центрі напроти замку. Сам готель знаходиться в будівлі однією з частин замку. Старовина будівля. Дуже круто“

• Hotel Tilia Оцінка за відгуками: 10

“Дуже охайно, та чисто..“