2. Comentarii despre hoteluri în Austria
  3. Comentarii despre hoteluri în Austria
Pinzgau Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Hotel Kendler Scor din comentarii: 9

„Locatia este excelenta, foarte bine amplasata. mancarea extraordinara si facilitatile hotelului minunate (piscina, jacuzzi, sauna), exact ce-ti trebuie dupa o zi de ski. Este a doua oara cand suntem aici si cu siguranta nu ultima.”

• Hotel Der Waldhof Scor din comentarii: 8

„Centrul spa”

• Hotel Der Schmittenhof Scor din comentarii: 9

„Cina de excepție!”

• Hotel Krimml Scor din comentarii: 10

„Mic dejun variat, pentru toate gusturile.”

• Apartment Chrissies Scor din comentarii: 10

„Locatie foarte frumoasa cu o priveliste superba asupra localitatii Kaprun. Apartamentul este dotat cu tot ce trebuie unei familii pentru sejur: bucatarie complet utilata, doua baii foarte spatioase dintre care una dotata cu sauna si dormitoare placut mobilate. Gazdele foarte primitoare si serviabile ne-au oferit multe informatii si pot oferii servicii de inchiriere echipament de schi sau snowboard la preturi foarte bune.”

• Embacher Sporthotel Scor din comentarii: 10

„Am ales hotelul pentru că are piscină, nu e foarte mare (nu ne place aglomerația), este situat la distanțe egale de două zone de schi foarte populare (Kaprun și Bad Gastein) însă diferența uriașă au făcut-o oamenii. Personalul este absolut extraordinar, nu există nevoie pe care să nu facă tot posibilul să ți-o îndeplinească, au o atenție pentru bunăstarea clienților și o empatie firești și neforțate... Am avut o urgență medicală și m-am simțit în siguranță în grija lor. Dacă noi am făcut alegerea urmărind niște criterii obiective, recomandarea o fac subiectiv (și sunt foarte exigentă când vine vorba despre evaluarea serviciilor prestate): nu cred că poate fi cineva nemulțumit de ceva, orice, acolo! Așa că alegeți-i cu încredere, merită din plin 10 curat!”

• LEDERER Boutique Hotel Scor din comentarii: 10

„Ca de obicei, totul a fost minunat.”

• Vötter's Hotel Scor din comentarii: 10

„Totul a fost la superlativ.Felicitari gazdelor și personalului!”

• Tauern Spa Hotel & Therme Scor din comentarii: 10

„Suntem clienti de mai multi ani la acest hotel pe care il recomandam cu incredere unde personalul este atent la nevoile si cererile tale, SPA- UL de la ultimul etaj minunat cu piscina exterioara si saune cu privire la muntii din jur, gustari, sucuri, apa plata incluse daca ti se face foame si trebuie se te hrtratezi dupa saune, baile thermale cu acces direct din hotel printr-un coridor incalzit unde gasim si aici o zona de spa privata a hotelului si o zona de spa profesionala a bailor termale cu bad-maiestrii profesionisti care profeseaza in timpul saunelor, mic dejun diversificat, sanatos, mai mult decat suficient cu sucuri naturale pe care le preperi singur din fructe, cina este un festin in fiecare seara cu tematici diferite (Vanat, Peste, Seara Italiana cu Paste etc.) Parcare, acces rapid si gratuit cu autobuze la partiile de schi. Localitatea se afla intr-un punct de plecare pentru diferite obiective de vizitat (baraje, Cascade, Lacuri etc.)”

• The Gast House Zell am See Scor din comentarii: 10

„Ni s-a facut un upgrade si am primit o camera mai buna decat rezervasem. De asemenea, micul dejun a fost foarte bun. Ne-am bucurat ca hotelul a avut parcare si ca personalul a fost amabil.”