3. Област Пловдив отзиви за ваканционни имоти
Област Пловдив Проверени отзиви за ваканционни имоти от реални гости

• Best Guest 2 Apartments Оценка от отзивите: 10

„Стаите са чисти, приветливи и направени с вкус! Определено са се погрижили да се чувствате удобно! Въпреки късния ни час на пристигане , бяха изключително любезни да ни изчакат , за да се нанесем! Много любезни домакини! Има удобни места за паркиране и е в близост до центъра. Определено това ще е нашето място за отдих и нощувки!“

• City Center Apartments Оценка от отзивите: 9

„Комфорт, локация, чистота!“

• Апартамент Габи Оценка от отзивите: 10

„Изключително добра локация - близо до ЖП гара, както и градски/междуградски автобусен транспорт! Домакините са страхотни, много вежливи и винаги насреща при въпроси! Прекрасен апартамент с всички удобства, кухнята е добре оборудвана за комфортен престой, спалните са удобни с предостатъчно пространство, има достъп до тераса от спалните, както и от кухнята, което е много практично! Много сме доволни от престоя си и при следващо посещение на града със сигурност бихме резервирали отново този апартамент!“

• Golden view of Plovdiv Оценка от отзивите: 10

„Много приятен, уютен и практичен апартамент. Всичко е ново и поддържано, определено бих запазил отново. Намира се на центъра до фонтаните в тиха уличка.“

• Deluxe Central Rooms Оценка от отзивите: 10

„Чисто, тихо, красиво обзавеждане и комфорт, на идеално разположение в Карлово.“

• Апартаменти за гости ,,Тракия'' Оценка от отзивите: 10

„Чистота и местоположението.“

• Stella 1&2 - Pink and Grey Studios near the Singing Fountains Оценка от отзивите: 10

„Прекрасно местоположение. В близост има магазини, заведения, спирка на градския транспорт.Чисто и уютно място. Настаняването беше лесно и удобно.“

• Capital City Center Apart Residence Оценка от отзивите: 7

„Всичко е чудесно, но шумът от пътната мрежа е постоянен и много силен# не може да се игнорира.“

• Sunflower Apartment City Center Оценка от отзивите: 10

„Много чисто, добра локация, любезни домакини. Ще препоръчаме апартамента и на наши приятели.“

• Нощувки Пловдив Тепето Plovdiv Hill Оценка от отзивите: 9

„Чисто, уютно, самостоятелно и перфектно място за краткия ни престой.“