2. Польща: відгуки про готелі
  3. Прикарпаття: відгуки про помешкання для відпустки
Прикарпаття Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• “Дуже привітні люди ,чисто все на 10+“

• Apartament Mickiewicza Оцінка за відгуками: 10

“Сподобалося все!Помешкання велике, чисте, світле, та відповідає всім вимогам найвибагливіших мандрівників! Дуже привітна господиня мене зустріла, заселила раніше запланованого часу і особисто передала ключі. Все показала і розказала. Зручне розташування помешкання на 2 поверсі, супермаркет та заправка поряд, до вокзалу йти 10 хв. Квартира укомплектована всім необхідним: плита, холодильник, електрочайник. Так затишно в помешканні, як вдома, що телевізор навіть не хотілося вмикати. Багато квітів на веранді та красиві свіжі квіти у вазі. На кухні є кава, чай, перекуси, печиво, фрукти; в ванні кімнаті: рушники, фен, шампуні, гель ( перший раз я все це брала з собою). Компліментом, що приємно здивував була водичка і солодощі. Також є окрема кімната з робочим столом, якщо вам потрібно попрацювати. Окрема подяка за душ і гідромасажну ванну- відмінний спосіб розслабитися. Додала помешкання собі до улюблених і обов'язково колись приїду сюди ще не раз. Рекомендую на 10 з 10 це помешкання, тільки позитивні враження!“

• Vip Apartamenty Niecia z klimatyzacja Оцінка за відгуками: 9

“Апартаменти вразили чистотою та зручною локацією“

• Apartamenty Kamienica Rzeszów Оцінка за відгуками: 10

“Помешкання розташоване в центрі, господар на месенджер вислав чітку фото інструкцію щоб без проблем потрапити. Це не завадило нам серед ночі швидко його знайти. Апартаменти великі, чисті і зі смаком. Є все необхідне.“

• Apartamenty Przemyśl BG Оцінка за відгуками: 10

“ідеальні апартаменти. Житло розміщене в новобудові. Обладнана комфортна сучасна кухня, ванна, є засоби гігієни, пральна машинка, порошок для прання, миючі засоби, фен, кава/чай, навіть праска і прасувальна дошка. легко зв'язатися з власниками , все пояснять і підкажуть. Господарі розмовляють українською“

• Apartamenty Magia z bezpłatnym parkingiem Оцінка за відгуками: 10

“Все було навіть краще ніж ми очікували !“

• Pod Milanem Оцінка за відгуками: 10

“Сподобалося абсолютно ВСЕ! Дуже красива доглянута територія, будиночок охайний, чистий і дуже затишний. Направду, після міськоі метушні почуваєшся тут ще краще ніж вдома. Господарі привітні. В будинку є все необхідне, щоб гарно провести вихідні. Ми не змогли не скористатися мангалом, і на веранді смакували смачним шашличком. Дитина забавлялася собі на качельках та на батуті! Одним словом - СУПЕР КЛАСНО! Рекомендую!“

• Apartamenty Przemyśl Оцінка за відгуками: 10

“Дуже вигідне розташування,близько до жд вокзалу.У номері чисто та затишно. Є кухня з посудою і пралка. Також дитяче ліжечко(це було важливо для нас).Особливо дякуємо дівчині що супроводжувала наше проживання-добра та ввічлива,допогла нам коли це було потрібно.“

• APARTAMENTY NA MNISZEJ Оцінка за відгуками: 8

“Близько до вокзалу і до центру міста. Другий поверх (сходи). Вхід у квартиру через кодовий замок. Будинок старий, але ремонт сучасний. Чисто, охайно. Є холодильник, електрочайник, електроплита (ми не користувались), дошка, посуд і прибори. Присутній плин та губка для миття посуду, а також паперові рушнички. На кухні є столик і три крісла. Є телевізор з дуже великою діагоналлю. У ванній є фен. В одній кімнаті диван, в іншій - два ліжка, що стоять поряд, напевно при потребі їх можна розділити. Постіль також окрема (не двоспальна). Просили у господаря праску і прасувальну дошку - він їх надав у користування. Дякуємо.“

• Apartament Szafir 4a Оцінка за відгуками: 8

“Чудове розташування квартири. Дуже зручно , що пішки можна добратися , до всіх потрібних комунікацій та парків.Непогана квартира , але вже потребує косметичного ремонту.“

30 найкращих помешкань для відпустки у регіоні Прикарпаття

на основі 120 827 відгуків про помешкання для відпустки на Booking.com