Pordenone Area Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Chiaro di Luna Оцінка за відгуками: 10

“Власник супер. Не знаючи Італійської мені вдалося з ним дуже добре порозумітися за допомогою Google перекладача, найбільше мені сподобалась ціна!“

• Hotel Sporting Оцінка за відгуками: 10

“Приємний персонал. Ніяких проблем при заїзді і виїзді, все швидко і зрозуміло. Зручна безкоштовна парковка на території. Біля готелю супермаркет з кулінарією. Чудовий вид з вікна. Номер доволі просторий. Було тихо.“

• Hotel STELLA D'ORO Оцінка за відгуками: 8

“Готель відповідає опису. Дуже ввічливий персонал. Сніданок-на вищому рівні. Дуже смачно!“

• Hotel Al Posta Оцінка за відгуками: 10

“Ввічливий та дружелюбний персонал, чистота в номері, смачний сніданок“

• Hotel STELLA D'ORO Оцінка за відгуками: 8

“Дуже кьово, що там є біде, прокидатися під звуки церковного дзвону, чудовий краєвид з вікна коли живеш на третьому поверсі, круасани (6 шт.) та кава входять у вартість номера.“

• Ca' Muliner Оцінка за відгуками: 10

“Це чудове місце!!! Готель у старовинній віллі, поряд природа і тиша. Є ресторан на території, смачна їжа і дуже класне обслуговування. Комфортний матрац, білосніжні рушники. Чисто, комфортно, обовʼязково повернемось.“

• Hotel Montereale Оцінка за відгуками: 9

“Дуже хороший готель та зручне розташування, також велика вдячність за те що дозволили продовжити час перебування до 12:00, та поставились з розумінням до тривалої дороги і те що ми з України і з маленькою дитиною. Персонал дуже ввічливий і приємний!“

• Residenza La Ciasa Оцінка за відгуками: 10

“Все супер! Велика подяка господарю! Запізнилися , бо зламалася машина, з розумінням спокійно почекали, навіть не брали додаткову плату. Номер чистий і просторий, надзвичайно гарні види на гори. З задоволенням приїхали б ще не один раз:)“

• Best Western Plus Park Hotel Pordenone Оцінка за відгуками: 8

“дуже зручне розташування! поряд все , що потрібно! парковка за рогом! персонал привітний!“

30 найкращих готелів в регіоні Pordenone Area