2. Slovensko - hodnotenia hotelov
  3. Prešovský kraj - hodnotenia dovolenkových prenájmov
Prešovský kraj Overené hodnotenia dovolenkových prenájmov od skutočných hostí

• „Skvele, pre rodinu úplne odporúčam 👌ubytovanie veľmi pekne vkusne, a lokalita výborná ! 😊“

• Apartman Panorama 805 Priemerné hodnotenie: 10

„“

• „Páčilo sa nám súkromie, ústretovosť ubytovateľa, pohodlné postele, čistota, vybavenie kuchynky... Nevedela som, že budeme mať apartmán, no veľmi dobre nám padlo spraviť si čaj... Čajové vrecúška, cukor sme mali vo vybavení izby. Potešilo nás to. Ubytovateľ nezabudol ani na drobnosti so svojim logom. Super darčeky pre našich priateľov. Boli sme maximálne spokojní.“

• IQ Apartments Priemerné hodnotenie: 10

„Všetko bolo ako na fotkách a popise“

• Apartmán Residenz Priemerné hodnotenie: 10

„Príjemná pani domáca, čistota apartmánu, vôňa interiéru a posteľnej bielizne“

• „Pekný apartmán, veľkosť pre 4 člennú rodinu tak akurát, mali sme všetko potrebné k pobytu, bol čistý, postele aj rozkladacia sedačka boli na spanie pohodlné. Úložné priestory tiež postačovali. Hotel Crocus má skvelú polohu hneď pri železničnej stanici, v blízkosti sú potraviny, aj viacero reštaurácií. Určite sa sem ešte radi vrátime :-)“

• Antik Apartmán Levoča Priemerné hodnotenie: 10

„Ubytovanie bolo pekné, také nezvyčajné, čisté, kľud a pohoda, majiteľ milý, bonusom pre nás bola terasa...“

• „Poloha a možnosť parkovania...síce nie zadarmo ale aspoň si človek vidí na auto z okna a balkóna. Pre mňa to bola veľká výhoda.“

• Domček Priemerné hodnotenie: 10

„Výborná lokalita a dostupnosť- bezplatne parkovisko priamo pri apartmáne. Promptná komunikcia s majiteľkou. Útulný apartmán so všetkým potrebným vybavením.“

• Apartmán Tobias, PRIMO, Starý Smokovec Priemerné hodnotenie: 10

„Super lokalita, apartmán čistý a útulný.“