2. Slovensko - hodnotenia hotelov
  3. Prešovský kraj - hodnotenia dovolenkových prenájmov
  4. Veľký Slavkov - hodnotenia dovolenkových prenájmov
Slovensko Veľký Slavkov Overené hodnotenia dovolenkových prenájmov od skutočných hostí

• Apartment Carlo 7D Priemerné hodnotenie: 9

„Zo všetkého najviac oceňujem obrovskú ústretovosť pani ubytujúcej. Vyšla nám v ústrety a bola ochotná presunúť a posunúť pobyt o pár dní, aj napriek tomu, že mala s tým prácu navyše. Toto malo pre mňa obrovskú hodnotu. Rovnako sa mi páčil aj príjemný kratučký úsek cestičky cez lesík k zastávke električky. Ďalej hodnotím pozitívne aj naozaj tichú lokalitu. Veľkým plusom pre mňa bol spôsob odovzdania kľúča pri príchode a rovnako tak aj odovzdanie. Neboli sme obmedzení skrz osobné stretnutie na daný čas. V izbe kde boli dve jednolôžkové postele, bola aj skrinka s hračkami pre malé deti. Nebolo ich veľa, ale pre takých 2-4 ročných zvedavcov na prvý, prípadne druhý deň pobytu postačujúce.“

• Apartmány Slavkov - Dolný Smokovec Priemerné hodnotenie: 9,2

„Výborné ubytovanie pre rodinu, so super lokalitou. Drobný problém sa nám s ubytovateľom podarilo veľmi rýchlo vyriešiť k spokojnosti. Veľmi sme ocenili možnosť ubytovania s našimi domácimi miláčikmi.“

• Chata Klaudi a Vilko Priemerné hodnotenie: 9,3

„Všetko sa nám páčilo! Perfektné ubytovanie pre rodinku s deťmi. Ubytovateľ je pohoďák, chatka priestranná, lokalita a výhľad - nádhera , plne vybavené ihrisko pre deti, takisto vybavená kuchynka, vonku možnosť grilovania, parkovanie rovno pri chatkových dverách, v blízkosti je reštaurácia, koliba, TEŽ zastávka ... Keby bolo viac dovolenky, tak kľudne sme tam aj 2 týždne :D“

• Apartment Dargo Tatry Priemerné hodnotenie: 8,7

„Majiteľ úplne super všetko ok“

• Apartmány EKOSERVIS SLOVENSKO Priemerné hodnotenie: 9

„Pohodlné, rýchle ubytovanie, príjemný majiteľ. Zručná kuchynka a potôčik pri ubytovaní. Mali sme všetko, dokonca tam je aj spoločná veľká kuchyňa mimo izby. Krásne prostredie dedinky.“

• Apartman Zara Priemerné hodnotenie: 9,2

„Dobrá lokalita, odkiaľ sa dá vyraziť na výlety do Tatier aj do Popradu. Tichšia, menej frekventovaná dedina, aj na bicyklovanie po rovine vhodná.“

• Home Priemerné hodnotenie: 9,1

„Všetko bolo OK. Dobrá lokalita, útulné a čistučké. Dostatok priestoru pre 5 ľudí, blízko potraviny. Určite sa vrátime.“

• Apartment Dargo Tatry Priemerné hodnotenie: 8,7

„Všetko bolo super, 😀“

• Apartmány Village Priemerné hodnotenie: 7,7

„Príjemná pani ubytovateľka. Poupratované priestory, vybavená kuchynská časť, v priestoroch teplo. Pekný výhľad na Tatry, v tesnej blízkosti potraviny a autobusová zastávka, železničná cca 12 min. Na skok stravovacie zariadenia a katolícky kostol, evanjelický 10 min.“

• FAIRYTAIL sk Priemerné hodnotenie: 9,4

„Všetko bolo super fakt že wau“

20 najlepších dovolenkových prenájmov v destinácii Veľký Slavkov

podľa 2 700 hodnotení dovolenkových prenájmov na Booking.com