2. Словаччина: відгуки про готелі
  3. Пряшівський край: відгуки про помешкання для відпустки
Пряшівський край Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• Luxus apartmán pod hradom Оцінка за відгуками: 10

“Все дуже стильно та чисто“

• TATRYSTAY Cactus Luxury Villa High Tatras private Wellness Оцінка за відгуками: 10

“Все дуже стильно, якісні меблі, продумано і затишно 🔥 Сауна і джакузі - бомба 💣“

• APLEND Villas Tatry Holiday Оцінка за відгуками: 9

“Затишно, місцерозташування прекрасне - недалеко від траси, але тихо. Дуже багато рослинності. В квартирці все є, що потрібно для короткочасного перебування. Є чай і кавовий напій. Є ресторан чудовий на території. Балкон - то любов. Є дит.майданчик.“

• Privat Nisa Оцінка за відгуками: 10

“Чудовий чистий номер,є все,що потрібно в апартаментах,гарний краєвид та гостинна і приємна господарка!!“

• 24 hour-Self Check-in Apartment Námestie Svätého Egídia Оцінка за відгуками: 9

“Дуже хороше місце розташування, все під рукою“

• Double Floor Apartment With 2 Terraces Оцінка за відгуками: 10

“Повністю обладнана кухня, все було чистим і дуже гарне розташування, лише 6 км від Татранської Ломніци, раджу зʼїздити та відпочити з неймовірний виглядом на гори“

• APLEND Vila Olívia Оцінка за відгуками: 9

“👍“

• BEST MOUNTAIN VIEIW APARTMENT Оцінка за відгуками: 10

“Уважний господар зустрів біля апартаментів, все розповів та пригостив пляшкою вина. Так, квартира проста але охайна. На кухні є невелика електрична плитка та мікрохвильова піч та все необхідне для приготування їжі. В квартирі є два балкони з красивими краєвидами, особливо приємно пити напої з видом на гори. Близько до Штребського плеса та різних доріжок до Татр.“

• 2 room apartment in Snina Оцінка за відгуками: 10

“Все сподобалось. Бронював і заселявся вже досить пізно, але все одно все було дуже добре. Господиня врятувала мене від голоду, бо всі магазини були закриті, а їсти хотілось. Накормила мене вечерею за що їй величезне дякую.“

• Dovolenkový dom Ela Оцінка за відгуками: 5

“Поруч з аквапарком“