2. Хърватия отзиви за хотели
  3. Приморско-горанска отзиви за ваканционни имоти
Приморско-горанска Проверени отзиви за ваканционни имоти от реални гости

• Apartman JASNA Оценка от отзивите: 10

„Мястото е невероятно, останахме очаровани! Прекрасен апартамент-просторен, обзаведен качествено и с вкус, безупречно чист и с прекрасна гледка! Ясна беше много мила. Едно от най-добрите места, на които съм отсядала. Бяхме 4ма и всички останахме много доволни.“

• Aquila apartment Оценка от отзивите: 10

„Просторен и с чудесна локация.“

• Molo Longo - Downtown Apartments Оценка от отзивите: 10

„Перфектна локация! Всичко е на една ръка разстояние! Много приятна обстановка. Напълно задоволи нашите изисквания за удобство. Собствениците бяха подготвили много лесен и изчерпателен имейл във връзка с настаняването ни. Благодарим ви момичета!!! Препоръчвам!“

• Villa Fiumana Оценка от отзивите: 10

„Изключително красиво местенце“

• Adria House Оценка от отзивите: 10

„Мястото е изключително чисто, с много добра локация и домакинята е много мила, много отзивчива и изключително коректна жена. Препоръчваме мястото!“

• Apartmani Palmas Rijeka Оценка от отзивите: 10

„Panorama“

• Apartman Dani Оценка от отзивите: 10

„Апартаментът е чист, оборудван е с всичко необходимо за престоя. Отпред има малко дворче с масичка, домакините са изключително любезни и приятни. Със сигурност бих се върнал отново.“

• TININO Оценка от отзивите: 8

„добре обзаведен, хубава гледка към залива“

• Apartmani Tower Оценка от отзивите: 10

„Локацията и апартаментът са чудесни! Мястото е в стара сграда и много приятно. Домакините са супер. Нямам забележки.“

• Apartman Svetličić Оценка от отзивите: 10

„Добро местоположение, добър интернет, чисто, много усмихната и любезна управителка която ни посрещна малко късно за което благодарим.“