2. Comentarii despre hoteluri în Franţa
  3. Comentarii despre case de vacanță în Provence - Alpi - Coasta de Azur
Provence - Alpi - Coasta de Azur Comentarii verificate pentru case de vacanţă, de la clienţi reali

• „Apartamentul este situat la aproximativ 20-25 minute (cu tramvaiul) de centrul orașului, dar partea bună este că stația este la doar 2-3 minute. 🚉Apartamentul arată exact ca în poze, este situat la etajul 1, are un balcon mare și spațios și este dotat cu toate cele necesare: aer condiționat, frigider, aragaz, cuptor cu microunde, aparat de cafea, aparat pentru încălzit apa, uscător de păr, televizor, mașină de spălat rufe, masă de călcat (cred că au și fier de călcat, nu l-am căutat deoarece nu am avut nevoie). 😍 În apropiere se găsesc câteva magazine mici, printre care și un Carrefour, o cafenea și mai multe fast-food-uri, dacă vi se face foame noaptea târziu. Tot în apropiere este Phoenix Parc 🦚 o grădină botanică/ zoologică superbă, iar intrarea nu este scumpă deloc. De asemenea, gazda a răspuns întotdeauna la mesaje și apeluri în timp util, iar atunci când a existat o problemă, au căutat imediat să remedieze situația.”

• Studios du Rempart Scor din comentarii: 10

„Amplasarea, terasă intimă, cochet aranjat intr-un spațiu mic.”

• Monaco Cosy 3 pièces Scor din comentarii: 6

„Aproape de monaco , 5 minute cu masina pana la casino”

• „Locație într-o zona foarte frumoasa”

• „Locatia excelenta deoarece este aproape de tramvai, cu care poti sa ajungi la gara, pe faleza si in centrul vechi al orasului. Apartamentul este foarte spatios, 3 camere + living. Am fost un grup de 6 persoane si ne am simtit foarte bine.”

• Thalazur Antibes - Résidence & Spa Scor din comentarii: 8

„Locatia Privelistea Piscina”

• Escape to Nice for 6 persons Scor din comentarii: 9

„Este foarte bine poziționat, curat, personal amabil.”

• Villa SOANNE Scor din comentarii: 10

„Gazda este foarte amabila si este foarte curat totul organizat,aveti parcare,liniste toate cele necesare pentru o vacanta frumoasa”

• My Residence d'Azur Maison Micheloni Scor din comentarii: 10

„Am avut parcare chiar in fata scarii , priveliste catre mare , totul curat”

• Magnifique appartement proche mer Scor din comentarii: 7

„In general a fost bine”