Praleisti ir eiti į pagrindinį turinį
  1. Atsiliepimų apie viešbučius pradžios puslapis
  2. Vietnamas: atsiliepimai apie viešbučius
  3. Quang Ninh: atsiliepimai apie viešbučius
Quang Ninh Patikimi viešėjusių svečių atsiliepimai apie viešbučius

Naujausi atsiliepimai

• Dora Cruise Įvertinimo balas: 9

„Aplinka, atmosfera, kokybė.“

• Era Cruises Halong Įvertinimo balas: 10

„Buvome užsakę "Era Cruises", bet dėl problemų laive mus perkėlė į kitą laivą "Venus Cruises Halong". Tai atsiliepimas būtent apie Venus. Laivas mums patiko. Puiki organizacija, keliautojų pristatymas į centrinį laivą. Nesudėtinga rasti prieplauką. Plaukėme dviejų naktų ir dienų kruize. Šio laiko tikrai pakanka pasidžiaugti vaizdais ir plaukimo malonumais. Aptarnavimas ir maistas puikus. Kajutė puiki. Su balkonu. Švaru. Personalas paslaugus. Laive yra baseinėlis. Organizuotos pramogos ( kajakai, plaukimas į urvus, maisto gaminimo show). Mes meškeriojome vėlų vakarą aštuonkojus. Galima ir nedalyvauti veiklose. Yra baras ir galima pirkti gėrimus. Paskutinį vakarą buvome vaišinami papildomu mums pagamintu patiekalu. Buvo patiektas ir vyro sumeškeriotas aštuonkojis. Mums labai patiko. Rekomenduojame visiems!“

• The Watson Premium HaLong Hotel Įvertinimo balas: 10

„Tvarkingas kambarys. Puikus vaizdas pro langą. Paslaugus personalas. Skanūs pusryčiai.“

• Diamond Luxury Hotel Įvertinimo balas: 8

„Personals, vieta, vaizdas pro langa.“

• Dora Cruise Įvertinimo balas: 10

„Personalas paslaudus, maistas skanus, erdvus kambarys, aptarnaujantis jaunuolis Davis buvo labai paskaugus, visko ko tikėjomės buvo įgivendinta.“

• „Maistas buvo tobulas!“

• Vincent Halong Hotel Įvertinimo balas: 8

„Erdvus kambarys nedidelė kaina.“

• UniCharm Cruise Įvertinimo balas: 10

„Puikus personalas, nuostabus gidas Demas ( ačiū už surastą telefoną ). Geras maistas.“

30 geriausi viešbučiai regione Quang Ninh

remiantis 42 313 viešbučių atsiliepimais Booking.com svetainėje