Mine peamise sisu juurde
  1. Hotelliarvustuste koduleht
  2. Marokost – hotelliarvustused
  3. Rabat-Sale-Kenitra – hotelliarvustused
Rabat-Sale-Kenitra Kontrollitud hotelliarvustused ehtsate külastajate poolt

Hiljutised arvustused

• Hotel Le Musée Keskmine hinne: 9

„Väga mugav hotell näeb välja täpselt nagu piltidel.Receptionist oli väga tore ja abivalmis, samuti kogu söögisaali teenendus. Kui me hakkasime oma rongile hiljaks jääma ja ei jõudnud süüa, pakkisid nad kogu toidu meile kaasa. Hotell väga hea asukohaga, eriti lähedal Ville raudteejam. Turg 20 min jalutuskäigu kaugusel.”

• Razane Hôtel Keskmine hinne: 10

„Hommikusõõk oli suurepärane.”

• Rihab Hotel Keskmine hinne: 10

„Kõik oli ideaalne. Tuba oli puhas, avar, hubane , küttega ( talvel ideaalne, sest öösel temperatuur langeb korralikult) , restorani õhtusöök oli väga maitsev ja klienditeenindus väga sõbralik.”

• Hotel des Oudaias Keskmine hinne: 10

„Super kaunis hotell oma ilusa interjööriga. Meie tuba oli väga suur ning seal oli absoluutselt kõik vajalik olemas, ka väike kohvimasin ja veekeetja. Meil olid aknad vanalinna poole ning tuba oli väga vaikne. Kõik oli väga heas korras ja puhas, tundsime end seal väga koduselt. Asukoht oli ka super - katuseterrasilt merevaade ning peamiste vaatamisväärsuste ning medina lähedal. Hommikusöök oli värske, maitsev ja mitmekesine, eraldi kiidaks head kohvi. Ka personal oli erakordselt vastutulelik ja oskas head inglise keelt. Noor mees letis oli eriti hea suhtleja, tundsime end väga teretulnuna.”

30 parimat hotelli regioonis Rabat-Sale-Kenitra

vastavalt 53 214 hotelliarvustusele Booking.com-is