2. Ausztria hotelértékelések
  3. Ausztria hotelértékelések
Graz régió Hiteles nyaralóértékelések valódi vendégektől

• „Közel a belváros, de csendes utcában van az apartman. Igényesen felszerelt, nagyon tiszta. Kedves fogadtatás, üdvözlő ital. Erkély, garázs.”

• Flataid Apartments Marienbrau Értékelési pontszám: 8

„Reggeli nem volt, kornyek szep”

• „Közel a belváros, gyalog is 15 perc, villamos közel elérhető, Hétvégén ingyenes parkolás a ház előtt. Lift van, de lépcsőn is csak az első emelet.”

• Apartments am Glockenspielplatz Értékelési pontszám: 7

„Az óvárosban, nagyon szép helyen helyezkedik el.”

• „Szép,új apartman,jó helyen.Olcsón lehetett parkolni a ház alatti mélygarázsban.A fürdőszoba tágas.Nagy TV van,amit nagyon élveztünk.Az apartman viszonylag jól felszerelt”

• Cosy room in the nature Értékelési pontszám: 9

„Jól felszerelt, barátságos kis szállás a város széli dombokon, kis kerttel.”

• Ella Green Apartments Értékelési pontszám: 10

„Nagyon meg voltunk elégedve a szállással. A tulajdonos nagyon kommunikatív, és rendkívül segítőkész volt. Kirándulásokhoz is nagyon jó helyen van a szállás, sok szép látnivaló, kirándulóhely van a környéken.”

• „Klassz volt a szoba, jó volt az elrendezés. Kényelmes volt a mélygarázsból a bejutás az épületbe. A szállásadónk minden információt egyértelműen átadott részünkre így nagyon egyszerű volt a bejutás a szállásra. Átutazóban voltunk, így mindössze egyetlen éjszakát töltöttünk el, de minden igényünknek megfelelt, amit kaptunk.”

• „Csende kis faluban van a szálláshely. Egy hatalmas nagy ház, ami kényelmesen belakható. mi ugyan négyen voltunk, de tágasak a terek, minden van ami egy éjszakához, vagy több hetes ott léthez szükséges.”

• Fresh Apartment with Terrace + Free Parking Értékelési pontszám: 8

„Környék biztonságos csendes tiszta. Jo levegőjű.”

Graz régió 30 legjobb nyaralója

39 127 nyaraló értékelés alapján a Booking.com oldalán